Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egyik napról a másikra kelleme...

Egyik napról a másikra kellemetlen lehelet. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

A fogaimmal nincsen gond,ápolom őket,rendszeresen mosom napi 2-3x min3 percet... még tömve sem volt,csak barázdazárás, bár már 20 éves vagyok. Kiestek azok a "tömésféleségek" és kicsit elkezdett ugyan szuvasodni, de még nem lyuk, most készülök fogdokihoz..

Olyan fura, savanykás-acetonos szagú a leheletem vagy 3 napja...

Éppen diétán vagyok,mellette rendszeresen edzek (2 hónapja) de figyelek a helyes ch fehérje zsír arányra... de nem értem, mitől lehet ez?

Folyadékból eddig 3 litert is megittam,most 2 hétig -edzés kényszerű, ideiglenes abbahagyása- ez lecsökkent töredékére, kb 1 liter, de ettől lehetne? Ma is megittam már vagy 2 és fél litert,de még mindig fura a szaga.. valaki mondjon valamit:(


2011. jún. 28. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, egy vér-vizeletcukor vizsgálat nem ártana.Lehet magas a vércukrod, ami már megjelenhetett a vizeletbe is. Vagy felszaporodott a gyomorsavad. A vércukor vizsgálatot megnézik a gyógyszertárban is. Általában az acetonos lehelet a magas cukor eredménye. Egy gyógyszertári ellenőrzést megér!!
2011. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!