Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Debrecenben tudtok jó fogorvos...

Debrecenben tudtok jó fogorvost ajánlani? Aki tényleg nagyon precízen dolgozik

Figyelt kérdés

Már szinte minden nap fáj hátul a fogam, mind két oldalon. Van ami le van törve, de van olyan is amin kívülről semmi baj nem látszik. Az ínyem is elég piros, valószínűsítem hogy gyulladtak.


Egyszer nem olyan rég el is mentem egy fogorvoshoz (Nagy bátorság kellet hozzá, mert én rettegtem) de mondom adok egy esélyt, hogy változzon a véleményem. Erre kijön egy orvos a rendelőbe, meg se akarta hallgatni hogy mi bajom, valami vatta szerűvel hozzányúlt a fogamhoz (nem is ahhoz amelyik fáj) erre olyan fájdalmat éreztem mint még soha! Mondtam neki: Ez nagyon fájt, mi volt ez? Erre az a felelet jött hogy hogyha ez fájt akkor hogyan fogom bírni a fogfájást? Na itt azért rendesen mérges lettem, felkaptam a vizet hogy hogy végezheti valaki így a szakmáját? Ha egyáltalán ez volt a szakmája nem pedig kőműves.. Na szóval ezek után hogy legyen merszem elmenni fogorvoshoz? Félek hogy valami rosszat fogok ki megint.. Valaki tud ajánlani úgy igazán, bizalommal egy jó fogorvost Debrecenben?



2012. nov. 25. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Iparkamara utca 8
2012. nov. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Dr. Nagy Zsolt MÁV rendelő, vagy neki még van egy magán rendelője az Ispotály utcán a gyógyszertár mellett is. Nagyon rendes, türelmes és nem a pénzre hajt, egyáltalán nem drága. Nekem ő csinál mindig minden tömést, koronákat is ő csinálta 5 éve.
2012. nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Előző vagyok. Öblögessél Chorsodyl-lel ezt a gyógyszertárba vagy bármelyik drogériába lehet kapni és igyál sok kamillát. Az én fogaim is be szoktak gyulladni. Valamint Puha fogkefe és Lacalut fogkrém kicsit drága de el fog mulni meglátod.
2012. nov. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes válaszokat!
2012. nov. 26. 11:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha fogat huzatnal en a rendes szajsebre szavazok..vmi Előd..o nagyon ugyes, tavaly ott voltam. Ma a klinikan. Rendesek voltak, de Elod jobban bejott.
2012. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hali!Sokan vannak így a fogorvossal,hogy látatlanul beesnek valahova.Én is így voltam sokáig.A NETen bukkantam a Sygmadent nevű rendelőre és meg vagyok elégedve nagyon,sok helyen ajánlottam Őket,próbáld meg!A honlapon minden fent van cím,tel,rend idő stb.
2012. nov. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaz én nem hozzá járok ám Dr. Nagy Zsoltról az ismerőseim nekem is csak jót mondtak :)
2012. nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Dr. Árvai Szabolcs


[link]

2016. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!