Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha leszedik a fogszabályzóm...

Ha leszedik a fogszabályzóm kockás lehet alatta fogam? Mit tudnak ilyenkor kezdeni vele?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Kockás???

Életemben nem hallottam ilyen baromságot. A másik kedvencem, hogy kilyukadhat e a fogszabályzó alatt a fog....

Nekem is volt szabályzóm mégsem történt semmi, azon kívül, hogy szépek lettek a fogaim.

2012. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha leszedték, utána lecsiszolják róla a ragasztót, de lehet, hogy marad rajta valamennyi. Szerencsére a ragasztó fog-színű, és nyugodtan szólj, ha érzel valami recéset még valahol, lecsiszolják.

Nekem alapból túl sok fluorid van a fogamban, szóval foltos a fogam, de a fogszabályzótól nem lesz semmi baja.


Az elsőnek:

nekem az egyik őrlőmön, ahol a fogszabályzó gyűrűje volt, kilyukadt a fogam, szóval csitt :P

2012. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 1. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kilyukadt, akkor nem mostad rendesen. A fogszabályzó alatt ugyanis, ha normális orvos rakja fel nem szabadna, hogy bármi baja legyen.
2012. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ha a gyűrű alatt te tudod mosni a fogad, megtapsollak XD

normálisan rakták fel, csak maradt egy rés, amibe gondolom a kedves kis bacik bemásztak, de a fogkefe sörtéi nem fértek be.

2012. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is kilyukadt a gyűrű alatt
2013. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!