Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kirepedezett a szám, mit tegyek?

Kirepedezett a szám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a szám és körülötte is kirepedezett. néhol kezd sebesedni. labello-t használok de nem jó rá. mitől lehet és mit ajánlotok rá?

2012. dec. 2. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kenj rá mézet!
2012. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
detto ez a parám most nekem is... nekem a méz nem használt sajnos :S:S labello igen és nivea testápoló is :)
2012. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A házi zsír is jó lenne .
2012. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is mindig labellot kentem a számra, mert nekem még nyáron is sebes tud lenni, de még jobban szárította. Aztán mikor már mérges voltam elmentem a közeli mindenes boltba és vettem egy 120 forintos szőlőzsírt(gondolom látott már mindenki ilyet). Este felkentem, reggelre olyan puhák voltak az ajkaim, el sem hittem. Azóta már betáraztam egy csomót belőle, hátha egyszer "elfogy a boltból" mert sajnos hamar elfogy :/
2012. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mármint nem a boltból fogy el hamar :D hanem a kis dobozból vagy mi az :) szóval maga a termék amit megveszel.
2012. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem az Oriflame tégelyes balzsam vált be.
2012. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én is a mézre szavazok, de vigyázni kell vele, hogy használod. Csak nagyon vékonyan szabad bekenni, inkább többször nagyon keveset, mert ha sokat kensz rá egyszerre, akkor pont az ellenkezőjét éred el vele- vagyis elvonja a vizet, és kiszárad a szád még jobban.
2012. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen a labello nekem sem használt, igazából azt hallottam, hogy olyan anyagokat tesznek bele ami jobban szárítja a szád és mindezt azért, hogy többet vegyenek belőle. A méztől csak viszketett a szám ez mit jelent? allergia? a házi zsír tényleg jó?
2012. dec. 3. 21:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha viszket, az jó, mert akkor "reakcióba lépett" :D

Mivel minden seb viszket mikor gyógyul, így a szád is :)

2012. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor jó :D még annyi, hogy ismerősöm valami olyasmit mondott, hogy A vitamin hiány lehet.
2012. dec. 3. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!