Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 napja alig iszok valamit,...

2 napja alig iszok valamit, kb 1 pohárral összesen, nem vagyok szomjas. A szám széle kirepedezett/száraz, enni is alig eszek. Lelki okai lehetnek, de lehet ennek valami következménye ha így folytatom? Ha most egyből pótlom a sok vizet, az jó?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát semmi jó nem lesz belőle ha nem iszol,de ne pótold most úgy hogy rögtön megiszol 2,5 liter vizet naponta..kezd úgy h naponta megiszol 1 litert kb 5 nap múlva 2 litert és ennyi.

Nem hiszem hogy lehetnek lelki okai de ezt csak te érzed.

2012. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Következmény: Shock, hypovolaemiás pl. Meg úgy ált, megterheli a szervezeted, fölöslegesen, és így a kánikula időszak küszöbén különösen veszélyes lehet (oké, nem a mai napra gondolok, de ami volt a héten pl)


Inni kell sokat, de azért ne egyszerre, mert az máshogy tesz rosszat neked. Állj vissza a napi 2literre, illetve egy darabig 3ra is akár, de egész napra lebontva értem ezeket a mennyiségeket.

2012. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. máj. 13. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, hogy nem vagy szomjas, igyál időnként egy-egy pohár vizet. Tapasztalat, hogy minél többet iszok, nem foglalkozva azzal, hogy szomjas vagyok vagy sem, iszok egy pohár vizet, egy idő után már kívánni fogom a folyadékot.
2012. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!