Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 14 Éves lány vagyok! A fogorvo...

14 Éves lány vagyok! A fogorvos azt mondta hogy gyökér kezelni kell és tömni azt a fogat most ez hogy történne írjátok le Lécíves! FONTOS! Ja és fájdalmas e-?

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elérzésteleníti és akkor nem érzel semmit.A gyökér kezelésnél lehet,hogy többször vissza kell,hogy menj,de nem mindenkinél.vagy nem minden fognál egyforma.

Kifúrja és az idegeket kiszedi és utána betömi.Ennyi! nyugi nem fog fájni és hamar kész leszel. :)

2012. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam úgy volt, h mikor bementem fájós foggal azonnal megcsinálta.

1. Szuri kiültem várni.

2. Visszahívott, elkezdte fúrni kicsivel, majd naggyal, kaptam még egy érzéstelenítőt, mert szóltam, h fáj.

3. Visszahívott majd fúrt még, nem éreztem semmit. Aztán fogott valami érdekes kütyüt amivel belenyúlt a fogba és "kitekerte" (nem tudom másképp mondani ehhez hasonlított legjobban) a gyökereket onnan. Végzett, rendes tömés, fogröntgen és kész.

Most volt fél éve kb.

2012. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
44%

Nekem piszkosul fájt. Beadott két érzéstelenítőt, nem hatott semmit. 3 embert tudok felsorolni 5ből, akiknek kib&aszottul fájt. Egyébként a normális az lenne, ha megröntgenezne, írna fel antibiotikumot, ami leviszi a gyulladást. Akkor elvileg nem fájhat. Nekem és annak a 3 embernek ez nem volt ez meg (iskolafogász...-.- Remélem nem nála csináljátok.)

20L

2012. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos az iskolafogászatnál csináltatom! SZTK-BAN :S és ma voltam beakartam tömetni de ezért kaptam időpontot és azt mondta,hogy gyökérkezelésre szükséges és utána betömné! megkérdeztem fájdalmas? és azt mondta nem egy kellemes :SS hát a szívem ketté tört amikor meg halottam meg amikor olvasgattam az interneten hogy mi hogyan és milyen érzés.. Nem merek el menni :'(
2012. dec. 3. 12:29
 5/6 anonim válasza:
0%
fáj ne menny el ha jót akarsz magadnak 30 centis tűt szúrnak az ínyedbe...
2013. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

Inkább gyűjts pénzt egy normális fogorvosra,akinek tudása is van...én 13 éves vagyok,és egy TEJ FOGAMAT gyökérkezelték egy magánklinikában.Annyira fájt,hogy nem is emlékeztem rá,csak valamelyik nap amya mondta,hogy melyik dokinál is kezelték a gyökerét a fogadnak?én meg ez a:-nekem volt gyökér kezelve a fogam?😂Nem fájt egyáltalán az ínjekció sem,pedig kb 7-8 éves lehettem...

Volt egy foghúzásom ami viszont egy sztár fogorvosnál volt,de abba majdnem belehaltam,annyira fájt...

Pedog alapjáraton jó fogaim vannak..most a fogszabályzótól rettegek...

2016. nov. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!