Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Erős hányinger a fogásznál...

Erős hányinger a fogásznál tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés
Fogászatra készülök van egy fogam ami nem fáj de, már nagyon oda van és nagyon lyukas. Eddig egyszer voltam fogászaton akkor betömték a fogam ez már elég régen volt és azóta voltam párszor szűrésen is mindig rendben volt minden. Ez a fogam ami miatt most megyek nem fáj egyáltalán viszont szeretném megelőzni a bajt. Nagyon hányingerem van a háziorvosnál is ha pl. lenyomja a nyelvem a pálcával most hogy tudom hogy fogászatra kell mennem és így itthon kinyitom a szám vagy fogat mosok már akkor elkap a hányinger nem akarok szégyenkezni én csak attól félek hogy öklendezni fogok. Foghúzás lesz ami talán hamar meg lesz. Tudnátok tanácsokat adni mivel tudnám ezt a hányingert legyőzni ?

2012. dec. 9. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel kapni fogsz érzéstelenítőt ez szerintem meg fogja szüntetni azt az ingert is. Különben a dokik ehhez szerintem hozzá is vannak szokva, én is sokszor öklendezek, de érzéstelenítés után már nem. Előre megmondod neki, hogy ilyen alkat vagy, és tuti van már rutinja, hogy ilyen esetben mit kell tennie, ne aggódj.
2012. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg a dokit, hogy fújjon lidocain spray-t a torkodra.
2012. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan fogorvoshoz menj akiben maximálisan megbízhatsz, és félelmed tovaszáll. Küzdöttem én is hasonló problémákkal, ám a mostani kezelőorvosom (Dr. Hátsági Miklós) mindig pontosan tájékoztat a részletekről, a beavatkozásról, hogy mire számíthatok és így egy idő után már nem voltak ingereim.
2013. jan. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!