Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Íny probléma lehet?

Íny probléma lehet?

Figyelt kérdés
az első 4 fogamnál belül teljesen látni a fogat nem takarja íny de csak belül és csak annál a négy fognál. mi lehet ez ?

2012. dec. 13. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Látszik már a foggyökér kezdeti szakasza? Mert ha igen az ínysorvadásnak a jele és érdemes elmenni fogorvoshoz, mert fogvesztést is okozhat!
2012. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a gyökér nem látszik nem takarja annyira ezt a 4 fogat az ín mint a többinél
2012. dec. 13. 22:21
 3/7 A kérdező kommentje:
ahol rendesen takarja az íny a fogat ennél a 4 fogamnál kb.1,5 mm-el lejjebb van az íny
2012. dec. 13. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem semmi probléma nincsen az ínyeddel. Ha nem fáj nem vérzik, nincs visszahúzódva nagyon, akkor minden oké. Továbbra is ápold rendesen a fogaidat és az ínyedet!
2012. dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem fáj és nem is vérzik. Vettem egy új fogkefét ami nagyon durva volt az első pár alkalommal utána fájt is a fogínyem pár napig de aztán elmúlt arra gondoltam hogy azzal okoztam kárt benne
2012. dec. 13. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon is jól látod! Nekem a fogorvosom a puhább sörtéjű fogkeféket ajánlja. Sokkal kíméletesebben bánik az ínyeddel és a fogaddal is egyaránt. Vegyél valami puhább fogkefét és nem fog tovább fennállni a probléma!
2012. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz pár már puhább lett a kefe feje viszont nagyon jól kilehet mosni a fogak közepét vele meg minden hol- Kösz a választ!
2012. dec. 13. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!