Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csinálnak a fogammal?

Mit csinálnak a fogammal?

Figyelt kérdés
Elhalt a fogam, februárra kaptam időpontot foghúzásra - de azt mondták, lehet műtét lesz belőle. Ma viszont iszonyatosan fájni kezdett, kaptam rá gyógyszert és egy hólyag keletkezett az ínyemen, ami olyan, mintha bevérzett volna (kékes rózsaszínes). Holnap megyek fogászatra, maszekhoz, hogy ránézzen, de olyan híreket is hallottam, hogyha ilyen hólyag van a fogam mellett, érzéstelenítés nélkül húznak. Segítség! Van valóság alapja?
2012. dec. 13. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár hete nekem is majdnem hasonló volt. Kaptam érzéstelenítőt! Bár én egy nagyon jó maszek fogászhoz járok. És pikk-pakk kikapta, pedig a nagy rágófog volt.
2012. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogy !Kapsz érzéstelenítőt.

Minél előbb meg is kell szabadulnod ettől a fogtól, mert most körülötte a fog ágy kezd begyulladni ezért jött ki ez a pukli.

2012. dec. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ne parázz nekem is van egy fogam amin egy nagy lyuk van és le is tört belőle egy darab. Szombaton megyek fogászatra kihúzatni. Érzéstelenítőt mindenképp kapsz úgy el zsibbadsz hogy semmit nem érzel. Majd ha kimegy az érzéstelenítő akkor esélyes hogy fájni fog a helye fájdalom csillapítóval enyhíthető
2012. dec. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várj vele februárig!

A fájdalomtól pedig nem kell félni, mert nem olyan, hogy ne bírd ki... az egészségedért ennyit be kell vállalni. De az is lehet, hogy egyáltalán nem fog fájni.. :)

2012. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Ma erőt vettem, bementem és kihúzták - kicsit fáj most, de a töredéke annak, amik a napokban játszódtak le fájdalomcsillapítók mellett.


Aki a jövőben hasonló cipőben fog járni, azoknak azt ajánlom, ne halogassa, mielőbb menjen el orvoshoz! :) Szép estét

2012. dec. 14. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!