Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Karácsonykor fogat huzatni?...

Karácsonykor fogat huzatni? Vagy birjam még ki?

Figyelt kérdés
25 hetes babás vagyok. Van egy letört fogam leghàtul amire tegnap nagyon ráharaptam és annyira fájt hogy sirvafakadtam, szédültem és bizsergett az egész testem... Muszáj volt éjszakára bevennem egy dalacint és egy cataflamot. Most reggel nem fáj. Szerintetek menjek el ügyeletre kihuzatni? Félek a húzástòl igy babásan, bár tudom h a dalacin sem tesz jot a babának. Döntés képtelen vagyok...
2012. dec. 25. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlen menj el az ügyeletre, hogy csináljanak vele valamit, mert ezek a gyógyszerek nagyon ártanak a babának!

1 Panadolt vehették volna be!!!

2012. dec. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Igen tudom hogy csak egy panadolt vehettem volna be, de nagyon fèltem hogy nem birom ki reggelt 7ig (ügyeletig). Bárcsak most is fájna, szó nèlkül vihetne a férjem.
2012. dec. 25. 07:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. A Dalacint pont nem kellett volna elkezdeni szedni. Gondolom nem tervezted a kurat végigvinni.... A Cataflam sem szedheto terhesség alatt. Menj orvoshoz, ne játssz a gyereked egeszsegevel
2012. dec. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak most is fájna???? Miért, anélkül nem tudsz menni? Istenem.....
2012. dec. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó ne szidjátok már szegényt.

Az ügyeleten az van, hogy ha nem fáj nagyon akkor nem vagy akut beteg, tehát "mi a reteknek jöttél ide karácsonykor kcsg"

Remélem nem mindenhol ez van, de én ebbe beleszaladtam, azt figyelmen kívűl hagyták hogy a fejem akkora mint egy labda, szóval engem nem is kezeltek ott.

Menj el és huzasd ki, a babának a gócos fog nem tesz jót!

2012. dec. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet azt mondani, hogy faj es nem aludt egész éjjel, utolsó.....
2012. dec. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mint irtam is, tudom hogy nem szabad szedni a Dalacint de más lehetősègem nem volt. Egész somogyban és baranyában sem volt tegnap este 7 kor ügyelet.

Utána olvastam és sokan szedtek dalacint terhessèg alatt nagy problèma esetén ezért mertem bevenni. Na mindegy, azért köszönöm a válaszokat.

2012. dec. 25. 10:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem volt mas lehetoseged? A Dalacin antibiotikum, nem fajo fogra szokas szedni, hanem orvosi rendelvenyre, bakterialis fertozes eseten. A fogadon ez nem segit. Most vegig szeded a kurat? Vagy csak "kitermeltel" vele egy ellenallobb bacilus sereget....
2012. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!