Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egyre gyakrabban jön elő egy...

Pisti999 kérdése:

Egyre gyakrabban jön elő egy álom ami kezd elgondolkoztatni. Az Álmomban az elején minden tökéletes, aztán hirtelen kipotyognak a fogaim. Mit jelent ez? Miért álmodok ilyet? és ez már vagy a 6-7. alkalom volt.

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én is szoktam ilyet álmodni, ha megbuherálom a fogszabim. ;)

Mármint régebben buherálgattam, mostanában már nem, mert nem ad semmi új élményt. :D


Biztos sokat foglalkozol a fogaiddal, vagy épp ellenkezőleg és furdal a lelkiismeret. :P

2012. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D figyelek a fogaimra nagyon is. én a Colgate fogkrémet használom :'D
2013. jan. 1. 20:30
 3/4 Lienah ***** válasza:
Egy időben énis álmodtam ilyet, reggel az volt az első dolgom hogy bele "Ugye csak álmodtam?!?!?!??". Amióta hullanak a fogaim, mint a legyek (családi örökség) azóta nem álmodok ilyeneket. Ha a családodban van rossz fogú ember (mint nálunk) akkor simán lehet az hogy annyira félsz tudat alatt attól hogy csak neked ne.... hogy néha az álmaidban is megjelenik.
2013. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lienah ***** válasza:
* belemásztam kézzel a számba... (csak ez lemaradt)
2013. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!