Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz szájszag eltüntetése,...

Rossz szájszag eltüntetése, hogyan?

Figyelt kérdés
Eléggé rosszak a fogaim, egy csomó el van rohadva és szerintem emiatt rossz a leheletem. Hogyan tudnám megszüntetni? A fájdalom és a kinézete nem zavar, csak hogy büdös, van rá valami szer amivel lehetne semlegesíteni?
2012. dec. 28. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg rohadnak a fogaid, bűzleni fog a szád, bocs. Orvoshoz kéne elmenni....
2012. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a fájdalom meg a kinézet nem zavar, akkor a legjobb lesz ha kibszod őket kalapáccsal.
2012. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tippeket, de egyik sem fog megtörténni. Nem részletezem miért, lehet zakkant vagyok, de csak a szájszagot akarom elűzni.
2012. dec. 28. 17:25
 4/8 anonim ***** válasza:
A felfogásod is gyenge, nem csak a szád bűzlik, úgy látom. Ha rohad a fogad, bűzleni fog a szád.
2012. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na neee, ez a kérdés az év vicce akar lenni?
2012. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké akkor egy kicsit részletezem. Szóval szeretem a fájdalmat, nem tudom elmagyarázni miért, de számomra jó érzés ha fáj valamim. Kb. 11-12 éves koromban kezdődött a dolog és eleinte ütöttem magam meg ilyesmi. És nem sokkal később kilyukadt az egyik fogam és fájt és jó érzés volt, és rájöttem hogy ott ha gond van nem látja senki és folyamatos fájdalmat biztosít, akkor elkezdtem szándékosan nem ápolni a fogaimat minden nap cukrot nyalókát ettem és ez most nekem így jó, viszont nem szeretném hogy szájszagom legyen. Csak ennyi az egész, ezért nem akarok orvoshoz menni.
2012. dec. 28. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Most már biztos, hogy kamuzol.
2012. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kérdésedre a válasz: szájsprah nagyon hatékony, keress dm-be, rossman-ba.


Tipp: szerintem először keress egy pszhiológust, aztán egy fogorvost.

2013. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!