Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hidrogén peroxiddal, h kell...

Hidrogén peroxiddal, h kell öblögetni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Vettem egy üveggel 3%-os és nem tudom ,h hogyan kell használni.

Fogmosás előtt vagy után? egy nap hányszor lehet? fel kell hígítanom vízzel? Mennyit kell belőle a szamba tenni?


Remélem valaki tud segíteni.



2012. dec. 28. 19:01
 1/5 anonim válasza:

most írtam az előződhöz.

azóta sikerült venni? :D

beöntöd a szádba probálod nem lenyelni és öblögetsz.:D utána fogat mosol mer szar az ize.:D

2012. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]


óó most láttam dmbe sines fogfehérítőt 7ezerér. abba beleönteém tuti fehérítene óóó : D

2012. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

3%-os nem marja szét a szájat, elvégre öblögetésre is használható..rajta van a dobozán..

Nagymamám is mondta ,h ők is szoktak vele öblögetni ha fájt a foguk.



Elsőnek, szerintem összekeversz valakivel :) Csak ezt az egyet írtam :D

2012. dec. 28. 20:26
 4/5 anonim válasza:
akkor bocsánat.:D két kérdéssel alattad, valaki azért érdeklődött hogy hol tud venni : D
2012. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is használok, gyógyszerész szerint 1:3 arányban kell hígítani és úgy öblögetni, de én nem szoktam hígítani. Mindenféleképpen fogmosás után , mert a lepedéktől és egyébtől, nem jut el a fogad felszínéhez, akkor nem "fehérít". Én egy kupaknyit szoktam kb bevenni és naponta 1x egy percig bőven elég. Kicsit érzékeny utána, de az elmúlik. Ha habozni kezd a szádban, ne ijedj meg, oxidáló hatás miatt van.
2013. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!