Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fájhat alul-felül az...

Mitől fájhat alul-felül az összes fogam csak az egyik oldalon?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz, már van 4-5 napja ilyen, éjjel aludni sem tudtam. Néha enyhül, utána nagyon megerősödik a fájdalom. Úgy vettem észre, hogy azon az oldalon fent nő a bölcsességfogam (régóta teljesen kint van a teteje, de nincs kint rendesen). Ez okozhatja? De akkor alul mitől fáj? Nincs se lyukas, se tömött fogam. Mit szedjek a fájdalomra? Fogorvoshoz a szilveszter miatt minimum szerdáig nem tudok menni. Légyszi ajánljatok valamit. Most Apranaxot vettem be, az gyulladásra van.
2012. dec. 29. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, a bölcsességfog növése is okozhatja.


Meg ami még: nekem az egyik fogam gyökere belenyúlik az arcüregbe, és ha van egy kis arcüreggyulladásom, akkor szokott a fél állkapcsom fájni.


Fájdalomra kettő gyógyszer is van, ami nagyon jó, de csak receptre lehet kapni. Háziorvos, ügyeletes is felírhatja, vagy ha van gyógyszertárban ismerős, akkor ki szokták adni recept nélkül is... csak idegeneknek nem...


Az egyik a Cataflam, a másik pedig a Flector granulátum.


Csak mindenképpen olvasd el a betegtájékoztatóját, mivel nagyon sok betegség mellett nem szedhető...

2012. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Cataflam szerintem van otthon nagymamámnak, mindig mindenre azt használja. Majd kérek tőle. Köszi a tippet!
2012. dec. 29. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!