Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez mi lehet? Mi a teendő?...

Ez mi lehet? Mi a teendő? Sajnos rajtam kívül álló okból egy ideje felül néhány hátsó fogamat el kellett távolítani az egyik oldalon. De a helyükre még nem történt beültetés, vagy hasonló.

Figyelt kérdés
Mostanában vettem észre, hogy az ínyem azon része nagyon-nagyon megkeményedett, és már legalább addig leér (csúcsos formában) mint a fogaim. Ez természetes, vagy valami baj lehet?
2008. dec. 5. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a bölcsességfogamat húzták ki, és jó ideig besüppedt volt ott az ínyem (varrták egyébként, mert nem volt kinőve a fog, hanem a csontból kellett kiszedni), de mára nekem is majdnem egy szintben van az ínyem a fogammal, és kemény. Szerintem ez természetes, puszta regenerálódás. A másik oldalon, ahol nem varrtak, máig van egy süppedés. Egyébként mindkettőt idén tavasszal szedték ki.
2008. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors választ. De minden esetre érdekes, mert nekem is ez a helyzet, és ezért is "zavar": az egyik oldalon szinte egy szintben van az ínyem a fogsoromal, és nagyon-nagyon kemény. De egy másik helyen pedig be van süllyedve. Egyik helyen sem varrták nekem...
2008. dec. 5. 13:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek az elgépelésekért az előző írásomban. :) Remélem, úgy is érthető, amit írtam.
2008. dec. 5. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Akiknek egy foga sincs, teljesen megkeményedik az ínyük, még a pirítóst is el tudják vele rágni. :) Amúgy miért zavar? Első voltam.
2008. dec. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!