Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jót vagy rosszat jelent, ha...

Jót vagy rosszat jelent, ha ilyen véres-sárgás vmi folyik a hétfőn műtött bölcsességfogam helyéből?

Figyelt kérdés
Feldagadt az egész arcom, másnapra sokkal nagyobb lett,3. nap mégnagyobb, kaptam antibiotikumot, ma van a negyedik nap ma kicsit jobb,kisebb lett a bekeményedett rész, elégsokszor ellepi a szám ez a véres váladék, ez ilynekor normális ? Főleg a hideg hatására, jót tesz neki ha jegelem vagy ne jegeljem ?
2008. máj. 29. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább jó sokszor fertőtlenítsd. Sterintem ez a véres-sárgás váladék genny... nagyon be lehet gyulladva az ínyed.
2008. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Műtötték a bölcsességfogam... össze van varrva, nagyon fel van dagadva az arcom és nagyon kemény... szedek rá antibiotikumot meg naponta 3x- 4x öblögetek fertőtlenítővel ... mióta elkezdett folyni ez gennyes-véres váladék azóta mintha lejjebb ment volna az arcom ... de 4 nappal a műtét után szerintem ez nem normális ...
2008. máj. 29. 22:38
 3/12 A kérdező kommentje:
az orvos azt mnodta h 2-3 napig be lesz dagadva, én ezen már túl vagyok de még mindig be van, az a szájtágító nagyon szétszedte az arcomat is belülről, kívülről meg be van lilulva, ez tényleg normális ?
2008. máj. 29. 22:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia engem műtöttek tegnap ugyanígy előtte meg 3 hónappal úgyanott csak altatásos műtéttel a csípőmből vettek ki egy darab csontot az állkapcsomba ,mert a bölcsességfogam rossz irányba nőtt és sorvasztotta az állkapcám ez volt február elején, tegnap meg ugyanott megműtötték,mert felszakadt a varrat helyénél és kikandikált az állkapcsom ,injekciót kaptam,kikaparták jól és összevarták,:SSSSSS most nekem is fel van dagadva a fejem és akkor is felvolt,kegyetlenül énis kaptam antibiotikumot és nekem is folyt sárgás váladék,szerintzem jobban jársz,ha visszamész a dokidhoz,hogy megnyugodj! Írd le neked milyen műtéted volt azon kívül,hogy bölcsességfog,mert mint látod az enyém elég komoly volt.
2008. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 23:04-es amikor februárba műtöttek az 3 órás műtét volt ezt még le akartam írni és 1 hét kórház
2008. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

fúhh nekem azért nem volt ennyire dúrva, szimplán nem volt helye a fogamnak nem tudok kinőni é elkezdték összetolni a többit , így fel kellett vágni és kiszedni (fúrni, vésni, feszíteni), a feszítésnél és a varrásnál már alig éreztem a fájdalomcsillapítót pedig kettőt is kaptam... aznap még nem volt olyan nagyon durván feldagadva, de másnapra az egész arcom bekeményedett, próbáltam megnézi h hogynéz ki, de nem tudom kinyitni a szám aztán próbáltam kitapogatni... olyan érzés mintha a szám és az ínyem össze lenne varrva ..... a szám belül nagyon sebes és mindenhol szét van menve attól a szájtágítótól, az arcom kívülről sárga zöld és lila színekben pompázik ... és nagyon be van keményedve ...

Tegnapra a torkom és az állam alatti rész is teljesen feldagadt és fáj...

2008. máj. 29. 23:15
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj a visszamenetellel h szerinte ez normális, a fejem akkora mint egy lufi, én nem hiszem h az ... és ha éjjel megfulladok a véres-gennyes váladékban az sem lesz az :D
2008. máj. 29. 23:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Énis így voltam pont úgy néz ki igen mintha össze lenne varrva pedig nem,de sztem ne nagyon nyúljkálj benne,a genny meg azért van,mert be vsn gyulladva nekem is bevolt:'(

és még most fogják majd kiszedni a másik 3 bölcsifogamat egyenként :( és nekem is kemény az a rész ott,én hideg vízzel is borogatom most is,vagy jó akár egy zacskó mirelit valami csak vigyázz a füledre ne tedd mert másnapra azis megfájdul.az orvos meg béna ha a műtét végére már nemhatnak az injekciók én kb 4-5 kaptam és nemérezem vagy lehet túl lassú volt

2008. máj. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is borogatom most is, ilyenkor jobban folyik belőle a genny.... 2 érzéstelenítőt kaptam, a számat meg az arcom nem éreztem de a fogamat igen ...
2008. máj. 29. 23:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát sajna igen,ez még így lesz pár napig,én eleinte aludni se tudtam ( még februárban 1 hét kórházkor) cső lógott ki a csípőmnél is....amibe tisztult az ottani sebem.hát megvagyunk áldva ezekkel a fogakkal ,mindenesetre jobbulást neked és kitartást, sorstársam :))
2008. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!