Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzás után...

Bölcsességfog húzás után mennyi ideig fog még fájni a helye?

Figyelt kérdés
ma húzták ki, íny alól

2013. jan. 4. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
4-5 nap minimum
2013. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első nap a legrosszabb, a zsibbadás kiállta után szedj be valami fájdalomcsillapítót, utána már kevésbé fáj, de eltrthat pár napig, hiszen ott egy nagy seb van.
2013. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nagyon fáj :S

bevettem egy algopirynt és elmúlt..egy időre gondolom

2013. jan. 4. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:
én a szerencsésebbek közé tartozom, mert nekem csak a húzás napjának estéjén kellett fájdalomcsillapítót vegyek. utána már nem fájt. persze feldagadt az arcom, hiába jegeltem, de azt hiszem inkább a dagadás, mint a fájás. nekem is vízszintesen állt a csontban. jegeld mindenképp, mert az nagyon jót tesz neki
2013. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jegelni fogom :) azt csak kívülről kell az arcra tenni? vagy a fog helyet is lehet?
2013. jan. 4. 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:
csak kivülről! és azt is csak óvatosan, kb 10-15 percet 1 óra alatt
2013. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az első nap fájt nagyon, másnap már kevésbé, hidegvizes zsebkendővel borogattam a húzás napján kívülről az arcom.
2013. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. remélem holnapra már nem fog fájni
2013. jan. 4. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!