Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Fáj mikor...

Fogszabályzósok! Fáj mikor állítanak rajta? (:

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 14:42
 1/8 anonim válasza:
Nem. Az orvosod megkérdezni,hogy nagyon szoros-e. És ha te azt mondod igen, akkor nem húz rajta annyit. Természetesen az első 1-2 nap kellemetlen lehet, hiszen az a lényege, hogy helyrerakja a fogaidat. De nem halsz bele:) Nem kell félni.
2013. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszodat!:)
2013. jan. 4. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, nekem azt mondta az unokatestvérem, hogy ő az állítás után pár napig csak tejbegrízt tudott enni, mert azt nem kell megrágni. De azt nem mondta, hogy elviselhetetlen lenne. Meg ez amúgy is egyénenként változó. Maga az állítás szerintem nem fáj.
2013. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát azért... Nem fogok hazudni, volt hogy fájt, néha kevésbé, néha jobban, azért itt mégis csontokat mozgatnak el, de láthatod mennyien kibírták, szóval azért sejtheted, hogy kibírható.
2013. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem 2 éve van , és még egy alkalom se volt mikor ne fájt volna:( az első válaszoló hülyeséget írt, hiszen a húzást nem érzed:DDDD csak másnap:)
2013. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.:) Nem biztos egyébként, hogy hülyeséget írt, mert igen, szerintem is egyénenként függ!

De kíváncsi voltam mások hogy vannak-voltak vele. Én nem sokára indulok az orvoshoz, első állításom lesz, nem izgulok, de kíváncsi leszek milyen lesz!:)

2013. jan. 4. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindig úgy volt, hogy állított és aznap még tudtam rendesen vacsorázni. Viszont a következő 2-3 nap elég kínos volt. Azaz kínzó volt...

De ahogy telt az idő egyre kevesebb ideig fáj az állítások után. 17L

2013. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na én is túl vagyok rajta!:) Maga a húzás persze, fájt egy kicsit.:) És igen, én is az előbb vacsoráztam.
2013. jan. 4. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!