Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem volt fogszabályzóm soha...

Nem volt fogszabályzóm soha de most elhatároztam hogy elkezdem. Nekem igazából csak a felső fogakra kellene . De nem tudom hogy ez hogy van! Hogy mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
ja és 19 éves fiú vagyok.. aki tudna bővebben irni erről aszt megköszönném irjatok privit.. lene egy pár kérdésem.!
2013. jan. 4. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor fizetni kell, van többféle is

ha ragasztott fogszabályzóra lesz szükséged, az minimum 150.000 Ft, és ha alulra is kell, akkor az is 150.000

plusz még röntgen is kell, az is vagy 7 ezer mert 2 féle kell

aztán még a havi aktiválási díj, amit a fogszabályzó állításáért kér a fogorvos az is 7-15 ezer között van, fogorvosa válogatja és ezt fizetni legalább 1,5 éven keresztül, nem olcsó

nekem 4,5 évig volt fogszabályzóm, én tudom mibe kerül ez:)

2013. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első mindent korrekten leírt. Nekem is ennyibe fáj jelenleg is, 2éve van fent és még 1.5év minimum. De mindenképpen vágj bele még időbe vagy bőven. Ne 28 éves fejjel csináld mint én habár jobb később mint soha.

:D

2013. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ez rohadt drága...:S:S és nem viki neked 28 éves feljel? mert az a baj hogy ciki nek érzem azert enm emrek belvágni.. 2 éves az nagyon sok..
2013. jan. 5. 23:18
 4/5 A kérdező kommentje:
ciki*
2013. jan. 5. 23:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen nem olcsó.

Szerintem az a ciki hogy eddig vártam vele. Sajna mélyharapásom van 1.5centis és a fogszabályozáson kívül lesz még alsó felső állkapocs műtétem is. Amúgy semmi hátrány nem ért még a fogszabi miatt ami a meglepő hogy a környezetemben élők egy két kivétellel szinte semmilyen kérdés vagy megjegyzést sem tesznek rá. Mintha direkt kerülnék a témát is.

2013. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!