Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a teendő fogra nőtt íny...

Mi a teendő fogra nőtt íny esetén?

Figyelt kérdés

Csak egy helyen nőtt rá a fogamra az ínyem, mert ott azt a részt nehezen tudom megtisztítani a lepedéktől, mert ez a fogam beljebb nőtt, mint a többi, és Meridol fogkrémet és szájvizet is használok. Már feltettem ezt a kérdést egy fogorvos honlapján is, de még nem érkezett válasz. Be vagyok jelentkezve fogkőkaparásra is a városomban, csak az még 2 hét múlva lesz, s aggódom, hogy addig mit tegyek.


26/N



2013. jan. 6. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem nekem is ez volt a baj! Ínyplasztikával csinálták meg! Na nem olyan vészes, mint amilyennek hangzik! Lényegében kivágják azt az ínyt, egy ilyen elektromos cuccal! Egyáltalán nem fáj, én nem éreztem semmit! Aztán az is lehet, hogy a te esetedben nem ez lesz! Nálam ez volt! :)
2013. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor így már megnyugodtam. Amúgy, ha jól vettem észre kicsit mintha visszahúzódott volna már az ínyem, lehet ezt a Meridol fogkrémnek köszönhetem.
2013. jan. 8. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!