Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ciki az ha valakinek nincs...

Ciki az ha valakinek nincs egy foga sem, és lányok járnátok egy olyan pasival akinek nincs foga?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és 22 éves korom óta nincs egy db fogam sem. Szerintetek ez nagyon ciki, mi a véleményetek erről. Várom mindenki véleményét

2013. jan. 7. 17:18
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Protkod van?
2013. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
??? ez hogy lehet,hogy már 22évesen nincs fogad?
2013. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye kamu?

Vagy ha nem akkor valami súlyos betegség miatt vesztetted el a fogaid?

2013. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

Ismerek egy hapsit akinek kihullott a haja, fogai, szemöldöke szempillája, a munkája révén, de Ő csináltatott műfogsort, fiatal még 37 éves

Szerintem nincs olyan nő akinek fog nélküli férfi kellene(házasságban már másabb)

20/F

2013. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A korban hozzád illő lányoknál ez sajnos nem igazán nyerő. Bár ma már nagyon jó és szép protkókat lehet csináltatni. Nincs lehetőség esetleg arra, hogy fent és lent 2-2 beültetést csináltass és arra hidat? Vagy olyan ok miatt veszítetted el a fogaid, ami kizárja a beültetést?
2013. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag protkó nem olyan drága, mindenképp csináltass, ha nincs, mert így csak hasonló kaliberek fognak veled szóba állni! :D
2013. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát addigra nekem sem lesz, szóval igen. L
2013. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
amelyik csajnak a külső a lényeg az elemet a pi...csába. Betegség miatt nincs fogam. amiatt szedték ki. implantátumra nincs pénzem. Kivehető fogsort nem akarok. De nem egy csajszi környékezett már meg és nem akármilyen nők. Az emberek így szeretnek ahogy vagyok. és csak akkor veszik észre hog nincs fogam amikor én mondom meg nekik. a beszédemen egyáltalán nem lehet észrevenni
2013. jan. 7. 20:25
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de inkább teljesen fog nélkül élsz 25 évesen, mint hogy kivehetőset csináltass? Tényleg nem olyan drága és rengeteg embernek van, nem gáz.
2013. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
milyen betegség ez?
2013. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!