Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ciki az ha valakinek nincs...

Ciki az ha valakinek nincs egy foga sem, és lányok járnátok egy olyan pasival akinek nincs foga?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és 22 éves korom óta nincs egy db fogam sem. Szerintetek ez nagyon ciki, mi a véleményetek erről. Várom mindenki véleményét

2013. jan. 7. 17:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"beszédemen egyáltalán nem lehet észrevenni"


Valami itt sántít, d, t, z, sz, zs, s, dz, c, dzs, cs, n, l, stb, ezek mind-mind foghangok, tehát fog nélkül vagy ki sem tudod őket ejteni vagy kitudod, de akkor erősen torzulnak.

2013. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
pedig elhiheted hogy senkinek nem tűnik fel a dolog. és ki tudom ejteni a betűket mert már megszoktam. kivehetőt meg nem csináltatok mert akkor csak hányni fogok tőle az tuti. nekem a fogorvosnál egy húzást elég volt kibírni. nem bírok a a számban matatnak. tehát ami itt sántít az egyedül te lehetsz kedves utolsó hozzászóló. egy hátrányom van belőle hogy szotyit enni nem tudok. És a nők terén még így is sikeresnek mondhatom magam
2013. jan. 8. 18:00
 13/17 anonim ***** válasza:
Szotyit enni nem tudsz, ok. De hogy rágod meg a többi ételt? Pl. húst? Vagy mindent turmixolsz?
2013. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Olyan meg nincs, hogy megszokod. Bizonyos hangok ejtése attól függ, hogy a levegő hogyan, minek tud ütközni a szádban. Ha nincs minek ütközzön, nem úgy fog képződni a hang, úgyhogy ez kamu.
2013. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
mindent megrágok még a tepertőt is. semmit nem turmixolok. beszélni pedig akkor is tudok ha hiszed ha nem. majd akkor nem fogok tudni rendesen beszélni ha fogam lesz, de az majd csak talán jövőre. másra kell a pénz. inkább a méhekre költök és majd a méz árából lesz fogam
2013. jan. 8. 20:04
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd az atkátlanításra figyelj, nekünk tavaly 30 család kipurcant.
2013. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Megértelek, hogy félsz a műfogsortól. Én másfél éve csináltattam, nem vagyok már fiatal. Nagyon nehezen szoktam meg. Nagyon sokféle trükköt be kellett vetnem, mire "el tudtuk egymást viselni". Sőt, az alsóval még mindig haragban vagyunk egymással. De azért próbáld meg. Mivel egy fogad sincs, így viszonylag olcsó. A férjemnek most csináltak 50.000-be került.
2013. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!