Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elég sok fogam rossz, ha...

Elég sok fogam rossz, ha megyek fogorvoshoz mire számithatok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és 2 évig volt állandó fogszabályzóm, tegnap szedték le. a fogszabályzó miatt nemtudtam nagyon jól fogat mosni. és most elég sok fogam szuvas. 4 fogamon is látszik hogy van rajhta egy kis barna pötty, és ebböl 2 fáj is. és az egyik ezek közül a felsö metszőfogam, ezen is van barna folt, de ez szerencsére még nem fáj. ha elmegyerk fogorvoshoz mit fog scinálni?? ugye nem huzza ki a fogaimat? és egyszerre megcsinálja az összes rossz fogamat? és ha mondjuk betömi, akkor az nem fog látszani???
2009. aug. 28. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Megnézi, hogy hány fogad rossz. Egyszerre csak egy fogad csinálja meg, de ha magándokihoz mész, akkor csinál többet is, mivel azért fizetsz neki. Ha körzeti orvoshoz mész, akkor minden fogászati kezelés után ad másik időpontot, amíg van rossz fogad. Azt viszont csak a fogorvos tudja megmondani, hogy milyen kezelés lesz szükséges, de azért minden fogad meg fogja próbálni menteni, nem az lesz az első, hogy az összes rosszat ki kell húzni. A tömések pedig nem fognak látszani, nagyjából olyan színű lesz, mint a fogad.
2009. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok köszi, de ha 14 éves vagyok akkor is kell fizetnem?
2009. aug. 28. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
ha 14 vagy akkor mint azt az előttem válaszoló is mondta, csak akkor kell fizetned ha magándokihoz mész, de ha körzeti, sztk-s fogorvoshoz mész akkor nem kell fizetni.
2009. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!