Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajakherpesz ellen! Ötletek?

Ajakherpesz ellen! Ötletek?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy félek hogy kialakul.

Mostanra már betegesen félek tőle. Két hónaponta kialakul...főleg hogy most barátom van, nagyon gáz lenne ha kijönne.

Tönkre tudja tenni az életem mikor kijön.

Szóval, olyan gyógyszert (nem krém) ami megelőzi a vírus kialakulását? 15/L

Anyukám azt mondta, hogy itt kérdezem meg, hogy milyen gyógyszerek vannak ellene.



2013. jan. 13. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

A herpeszt mindenki még gyermekkorában kapja el, és akkor jön elő, amikor az immunrendszered legyengül, szóval én azt tudnám javasolni, hogy erre gyúrj rá multivitamin szedésével, egészséges táplálkozással.


Ha már érzed hogy ki fog jönni, viszket, piros, ajánlom a Zoviraxot. Nekem bevált, sokszor ki sem jön ha időben elkezdem használni.

2013. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Van egy homeópátiás szer,nekem nagyon bejött.Rhus toxidendron a neve(sárga vagy sötétkék)mindkettő jó.Megelőzésképp heti 5 golyócskát nyelved alá téve kell elszopogatni.Ha pedig mégis érzed hogy készülődik,vagy előjön akkor napi 3X5 golyócskát tegyél a nyelved alá.Kb:3 nap alatt elmúlik.Illetve ha ilyenkor kamillateával naponta többször borogatod néhány percet,az a hólyagokat is nagyon gyorsan leszárítja!Tehát a 2-3 hetes kínlódást lerövidítheted 2-3 napra.

De mondom heti 5 golyócska megelőzésre tökéletes!!!

2013. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Feri35 válasza:

Egy tipp: próbálj ki egy 2x30 napos kúrát Olajfalevél-kivonat kapszulával. Ez nem tüneti kezelést ad, hanem magát a vírus nagy részét írtja ki a szervezetből.

Utána, amint jelentkezik a kitörést megelőző viszketés, gyorsan le kell kenni Zovirax-szal, és már csak egynapos bőrpír lesz az egészből, harmadnapra nyoma se lesz. Nálam legalábbis bejött, 5 éve csináltam a kúrát, azóta nincsenek olyan súlyos tünetek.

2013. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Félbevágott vöröshagymával kell kenegetni.
2013. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy ne jöjjön ki erős immunrendszer kell, mert amikor legyengül, akkor kijön a herpesz. Szóval szedj cink és c vitamin tartalmú készítményeket vagy egyél sok olyan táplálékot, melyekben ez megtalálható. A zöld tea rendszeres fogyasztása is segít a megelőzésben. Napi 2-3 csésze.

Táplálkozz rendszeresen, szedj multivitamint, egyél zöldségeket és gyümölcsöt is.

2014. jan. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!