Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SZTK-s, vagy magán fogorvos?...

SZTK-s, vagy magán fogorvos? Tanácstalan vagyok! Valaki segítsen.

Figyelt kérdés

Ha már bizalmat szavazok egy orvosnak (beülök a székébe), akkor elvárom, hogy rendesen, lelki ismeretesen dolgozzon. Vegyen ember számba, és ne úgy bánjon velem, mint egy kutyával.


Azt, hogy mennyit kell kint várni, nem érdekel (csak elmondhassam, hogy igen, ezért érdemes volt várni)!


Ha esetleg bármilyen szolgáltatásért fizetni kéne, akkor fizetek érte.


Ugyanakkor nem értem, hogy pl. egy teljesen alap fogtömésért mire- fel kérnek el a magán dokik 10-25.000ft-ot!

Valóban ennyivel jobb anyagokkal, és korszerűbb eszközökkel dolgoznak?

Vagy mire fel ez az összeg, a fogmegtartó kezeléseket illetően?

Mert pl. egy fogfehérítésnél, teljesen érthető, hogy miért kerül ennyibe:)


Nem tudok dönteni. Fogkő leszedésre mindenképp magánhoz megyek, az már biztos (mert úgy tudom, hogy az sztk-ban, elavult módszert alkalmaznak).


De van egy fogam, amit be kéne tömetni, és nem tudom eldönteni, hogy hol csináltassam meg.

Mert ha az sztk-s orvos ugyanolyan jól dolgozik, akkor minek fizetnék érte egy magánnak több 10 ezreket?


Érdemes lenne az sztk-ba elmennem? Esetleg tudtok ott, egy olyan orvost ajánlani, aki tényleg lelki ismeretesen dolgozik, és jól dolgozik?(XIV kerület)


Általában magán orvoshoz járok (ha tehetem), de most elgondolkoztam, hogy ha nem muszáj, akkor lenne jobb helye is annak a pénznek, amennyit elkérne egy magánorvos.


Valaki segítsen!


2013. jan. 16. 01:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én írtam privátot is, nem jeleztél vissza!

6-os válaszolónak! Na igen.. van ahol még a magánorvos sem jó! Én szerencsére kifogtam nagyon kedveseket, meg alaposakat.

Viszont jártam úgy is, hogy sztk-ban kihúzták a fogam - nagy kínok között - majd egy jó nagy darabot benne hagyott! Ezt a darabot kivette egy másik doki! És most megyek majd egy olyanhoz akiben maximálisan megbízom, a fogszabályzómat is ő fogja csinálni, így Ő még kiszedi a maradékot, mert még mindig van! :)

2013. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jah most látom, hogy nem is magánorvos csinálta! Bocsi! :)
2013. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szia, ha bp élsz , 13ker van a dokim, nagyon kedves lelkiismeretes ,szépen elbeszélget veled ,nem pénzért kis magánlakás csendes nem a pénzre utazik fajta,pénzéhes doki, munkája eredménye szinteláthattatlan tömések.

elmondja mit látt-mit javasol,kezelést. sajna én is igy voltam mint te sok troger fogorvos van manapság sőt csőbehuzo rendelők de itt tényleg csak jot tudok mondani.árak nem xxl mint máshol . ha kell hivatkoz rám én kuldelek bizalommal .

2013. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!