Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ilyenkor szájsebészhez kell...

Ilyenkor szájsebészhez kell menni?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek fogorvoshoz, hogy kihúzza a fogam eléggé le van törve és nem nagyon látszik ki az ínyből. De azért még talán meg tudja fogni. Szerintetek?
2013. jan. 17. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ügyes a doki, megoldja. Vannak speciális gyökérfogók,azzal menni fog, ne izgulj.
2013. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, kihúzza. Ha nincs, akkor szájsebész.
2013. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 poet1 ***** válasza:
Ha kockázatosnak látja, elküld szájsebészetre. Az én bal felső 8asom koronája már meg sem volt. Megpróbálta,nem ment, aztán adott beutalót.
2013. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szájsebésznél milyen volt? Mit csinált?
2013. jan. 17. 17:17
 5/5 poet1 ***** válasza:
Szerencsére voltam olyan okos,h előtte felhívjam. Mint mondta rengetegen vannak,lehet h nem is kerülök ma sorra. Ideges hangja volt. Elhatároztam h ide ugyan nem megyek. A stumatológiai intézetbe mentem, hamar sorra kerültem,egy fiatal orvos egyszerűen nagyon ügyesen megfogta és már kint is volt. Semmi sebészet! A másik oldalt egy kontár csinálta,darabokban jött ki és majd fél napig vérzett. Pedig az sebész volt. Nyugi.
2013. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!