Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog sebészeti úton...

Bölcsességfog sebészeti úton való eltávolítása? Milyen?

Figyelt kérdés

Aki már átesett ezen altatásban vagy érzéstelenítővel csinálják? Közben lehet érezni valamit? Fáj nagyon vagy inkább utána? Mennyire és mit lehet enni a műtét után?

Azért érdeklődöm, mert valószínűleg nekem is el kell majd távolítani. Igaz most még nem nőtt ki és néha érzem hogy fáj is, mert már ki akar bújni.. viszont az állkapocs csontom az útjában van. Jobb alsó bölcsesség fog. A bal alsó már kint van, de az nem is fájt különösebben. Evvel nincs szerencsém :/


2013. jan. 20. 03:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit ehhez, hogy magándokinál vagy sztk-ba?
2013. jan. 20. 03:22
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem az íny alatt volt a bölcsességfogam, szájsebészeten műtötték ki

az elején kaptam egy érzéstelenítő injectio-t, ez kb 20 perc alatt hatott

utána behívtak és kiszedték..nem túl kellemes de nem fáj...amikor viszont elmúlt az érzéstelenítő hatása akkor nagyon rossz.. 5 napig fájt, utána elmúlt szerencsére


nekem az alsó volt jobb oldalon

ha van pénzed magánra akkor inkább ott csináltasd

2013. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!