Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 18 éves fiúnak nagyon gáz a...

18 éves fiúnak nagyon gáz a fogszabályzó? Esetleg ismertek valami szinte láthatatlan megoldást?

Figyelt kérdés
Elég rosszul állnak a fogaim, nem is esztétikai a probléma, hanem a két fogsorom nem egymás fölött van. Nyilván fogszabályzás a megoldás, de így egyetem előtt egy halom drótot betenni a számba, nagyon gáznak hangzik. Tudom, hogy gáz, valószínű nem ezzel fogok csajozni :D de mégis, nektek mi lenne a véleményetek egy fogszabályzós egyetemistáról? Egyáltalán létezik rajtam kívül ilyen elvetemült?
2013. jan. 22. 18:31
 1/4 anonim válasza:
dehogy gáz. full menő. :D
2013. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy 30 éves elvetemült fogszabis vagyok és vannak idősebb páciensek is ott,ahova járok.
2013. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 PeppyE válasza:
100%
Nem egyáltalán nem gáz szerintem.:) lehet fujozni, de felhozok egy példát. Nem tudom, hogy hogy vagy a One Direction-nel, de az egyik bandatagnak, Niall Horannek is van fogszabályzója, porcelán, ami kevésbé látható. Pár hónap alatt rendbejöttek a fogai és szerintem nagyon jól néz ki, egyébként 18.:) de ez egyéntől függ
2013. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23 vagyok, fogyszabival :) Kutyát nem érdekli xD
2013. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!