Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyullad fog kihúzás után...

Gyullad fog kihúzás után Dalacin szedése lehetséges e vagy csak ártok vele?

Figyelt kérdés
Tegnap kihúzták azt a rágofogamat ami szét tört és bevolt gyuladva és mivel a fog kiszedésétöl nem múlik el a gyuladás szedjek e Dalacint? Vagy csak ártanék vele?

#gyulladás #Dalacin #foghúzád
2013. jan. 23. 18:22
 1/3 anonim válasza:
Szia!Nekem is tegnap húzták ki a fogamat.Be volt gyulladva,nem múlt el de kaptam a dokitól antibiotikumot.Neked nem írt fel a doki?
2013. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nekem nem adott semmit és nem is mondot csak azt ha fáj vegyek be fájdalomcsillapitot!
2013. jan. 24. 08:59
 3/3 anonim válasza:
Nekem is húztak már úgy gyulladt fogat hogy a doki nem adott semmi gyógyszert. Bedagadtak a nyirokcsomóim, és fájtak is. Bementem a háziorvosomhoz, Dalacint írt rá meg Hyperol-os oldattal öblögettem, és így gyorsan helyrejött :) (csak vigyázni kell, mert a hyperolos oldatot tilos lenyelni)
2013. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!