Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten jó fogászat? Jó...

Budapesten jó fogászat? Jó fogorvos?

Figyelt kérdés
Már megjártam párszor,most épp olyn fogamat tömtek be amin ott maradt a lyuk!:)Szeretnék végre jó kezekbe kerülni!
2013. jan. 26. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a sima fogdokihoz járok a X.kerületi egészségházba, Dr. Gulyás Gabriellához, nagyon normális, és korrekt, már 3 éve járok hozzá, és én csak jót mondhatok róla. Kedves, ápolt, ügyes, korrekt, figyel, hogy finoman adja be az injekciót, eddig 1 tömésem se esett ki nála, mondjuk húzni még nem húzott nekem, de én nagyon megbízok benne...AZ eg-ház elég lerobbant, de a doki tuti, és ott van a szájsebészet, és a röntgen is, tehát tök jó, ha bármi van...

Amúgy van nála drágább porcelán tömés is, ha olyat kérsz, akkor azért fizetni kell, 5-7ezer Ft-ot, de a sima fehér tömés ingyenes, TB alapon megy.

Én úgy tudom, hogy nem kell a lakhely szerinti fogdokihoz menni, tehát simán felhívhatod, és megkérdezheted, hogy mehetsz-e oda, ha nem is a kerületben laksz, vagy ha nem, akkor fizetősen, vagy vmi...

Egyetlen panaszom rá, hogy mikor reggeli időpontot kapok, akkor mindig késik, de már megszoktam...:-))

Telszáma:433-34-98, kérdezd meg, hogy hogy juthatnál hozzá be...

2013. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na az egészségház SZÁJSEBÉSZÉT nem ajánlom, de az a dokit akit az előző ajánl biztos jó, én csak egy szájsebészt ismerek ott, de ha fizetnének sem mennék a közelébe!

Én a 14.kerületben ismerek egy aranyos doktornőt, meg Budán tudok egy jó magánorvost! Ha érdekel szívesen megadom az elérhetőséget!

2013. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedves 2!

Első válaszadó vagyok...

juj, mit tudsz ott a szájsebészről, amit én nem????? Akkor oda ne menjek, ha gáz lenne??? Miért??


Bocsi, kedves kérdező, de a szájsebészt én sem ismerem itt...

2013. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van ott valami Ali nevezetű doki. Mikor az injekciót adta konkrétan tűpárnának nézett. 3 fogamat húzta ki, abból 2-ben bent maradt jó nagy darab. A 3.meg úgy begyulladt hogy még az antibiotikumtól sem jött helyre, egy magánorvos tisztította ki és meg is jegyezte, hogy milyen barbárul lett kihúzva. Jah és ki is akadt húzás közben az állkapcsom. Azt hittem ott ájulok el! Semmi nyugtatást nem kaptam tőle! Elég ijesztő? :)
2013. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Legjobbak

2013. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jártál hozzájuk?Irnál pár szót róluk,pl..hogy dolgoznak?Stb...Köszönöm
2013. jan. 26. 16:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Naturadentél voltam, de csak vizsgálatra.

Nagyon kedvesek voltak, és értettek a dolgukhoz.

Azt éreztem hogy jó kezekben vagyok.


Napfényes gyógyközpontban még nem voltam. Igy nemtudok priorizálni.

2013. jan. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha kell egy tutti jó doki akkor ajánlom fog dokimat szép rendelő kedvező árak, magán doki fájdalom mentes kezelés kedves meg értő doki .ha kell irj priviben .
2013. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 spacemankk válasza:

Èn már lassan 4 éve Dr Jáky Renátához járok:


[link]

Tel.: 30/287-3362


Bár már rég nem Magyarországon lakom, mégis hozzá járok vissza, mert kimagaslóan jó szakember, kedves, barátságos légkör fogad minden alkalommal és még a fájdalomtól való extrém félelmemet is hihetetlen türelemmel és kedvességgel kezeli ö és szakasszisztense.


Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki jó kezekbe szeretne kerülni!

2017. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hátha valaki olvassa mèg, mint én. Én is keresgéltem kérdezgettem, aztan Dr. Balázs Andrashoz kerültem ès nagyon örülök neki. Profi volt, kozvetlen, turelmes. Budán rendel reszletek: www.drbalazsandras.
2017. okt. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!