Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez az 1-10-es skálán mennyire...

Ez az 1-10-es skálán mennyire számít rossz fogazatnak? Mennyibe kerül kb a kezelése? (képek lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2013. jan. 28. 20:39
1 2 3
 1/23 gelazso ***** válasza:
ez nagyon rossz ,szörnyü, undorító.
2013. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
szerintem van ennél sokkal rosszabb fogazat is
2013. jan. 28. 20:54
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém rosszabb. Nem annyira gáz. Ezek maradandó fogak am?
2013. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

ha jól nézem, még van tejfogad, és úgy gondolom (bár képről nem olyan könnyű megállapítani), hogy azok a nagyon szuvas fogak is tejfogak, illetve a kisőrlők még csak előtörőben vannak.

ezeket a fogakat tömni nem igazán lehet, jobb lenne eltávolítani és helyet adni a maradóknak.

Néhány helyen látszanak kisebb szuvasságok, annyira nem vészes, de foglalkozni kell vele...

2013. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
14 leszek. hát alul már nincs tejfogam, azaz előlről kiesett az összes. elvileg ezek már maradandó fogak..
2013. jan. 28. 21:07
 6/23 A kérdező kommentje:
foglalkoznék vele, mennék fogorvoshoz meg minden de nincs rá keret. elvileg városunkban sztkban csak fogszabályzás van. iskolafogorvosunk meg nem lát el,csak a szűrést végzi. a körzeti ingyenes mindenhol 14év alatt?
2013. jan. 28. 21:08
 7/23 anonim ***** válasza:
Ezt muszáj MOST megcsináltatnod! Add el a számítógépet, vagy tudom is én! Kell, hogy legyen erre keret, mert ezzel nagyon sok bajod lesz, ha így marad... Ha adsz nekem biztosítékot, én segítek, de így ne maradjon!
2013. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A fogmegtartó kezelések(tömés,gyökérkezelés,fogkőeltávolítás) ingyenesek a körzetinél,menj el sürgősen,mert előbb-utóbb csúnyán begyulladnak a fogak és az nagyon tud fájni.
2013. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
és mégis hogyan adjam el?.. másnak vannak sokkal rosszabb fogai. én próbálok utána járni hogy hol lát el ingyen orvos vagy a körzetis el e lát.. ilyenek. nem az igénytelenségem miatt ilyen..
2013. jan. 28. 21:21
 10/23 A kérdező kommentje:
tényleg ingyenesek? mindenhol? mert akkor holnap felhívatom anyukámmal és lehető leghamarabb kérünk időpontot. úgyis most kaptunk új körzetist
2013. jan. 28. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!