Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez az 1-10-es skálán mennyire...

Ez az 1-10-es skálán mennyire számít rossz fogazatnak? Mennyibe kerül kb a kezelése? (képek lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2013. jan. 28. 20:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Még menthető a helyzet, de csak ha kitartóan járkálsz a fogdokihoz. Hallottam olyat csinálják valahol ingyen. Olyan helyeken kérdeznék rá ahol oktatnak fogászatot, ha be mersz ülni egy gyakornokhoz.
2013. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Tényleg van még egy csomó tejfogad.

Pl. alul a bal alsó ötös tejfog, jobb oldalon nem tudom, hol van az ötösöd, mert négyes van és az utána lévő fog már a már hatos.

Felül szintén hiányoznak ötöseid, de mellette még megvan egy csomó tejfog-maradvány.


Amúgy nem vészes, kb. 4-es a 10-es skálán.


Az béna kifogás, hogy nincs pénz, az iskolafogorvosnak kötelessége ellátni.

Ha nem lát el, be kell jelenteni a betegjogi képviselőnél.


Hozasd rendbe, aztán fogszabályozóra is szükséged lesz, de nincs veszve semmi, csak ne halogasd tovább! ;)

2013. jan. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem, 4-es sincs, alul a hatosaid vannak rossz állapotban, amúgy a többi fogad, ami nincs jó állapotban, az még tejfog.

Ha eddig nem nőttek ki a maradófogaid, valószínűleg csírahiányosak, ami abból a szempontból rossz, hogy a tejfogaid menthetetlenek.

A hármasod (szemfogad) valószínűleg megvan, csak még nem nőtt ki, mert túl nagy ott a torlódás.


Én 3 pontot adok a 10-ből. ;)

2013. jan. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
És amúgy igen, mehetsz a körzetihez, ingyenes minden kezelés ott is, ami neked szükséges (kivéve ugye majd a fogszabályozást, de azzal ráértek akkor foglalkozni, ha rend van a szádban. :)
2013. jan. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
nekem a fogorvosok aztmondják maradandó fogak. még elől is van egy tejfogak fönt. és az is úgy hogy felülről kezdett el nőni,most bújt ki a csücske.
2013. jan. 29. 06:43
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták, ha nem, azok bizony tejfogak. :)
2013. jan. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Molnár Jenny válasza:
Mindenképp azt ajánlom, hogy egy tapasztalt fogorvost keress fel, mert szörnyű állapotban vannak a fogaid. Ezzel nem érdemes várni, mert protézis lesz a végi,sőt ha jól látom, akkor 1-2 már nem biztos, hogy meg lehet menteni vagy normálisan betömni. Én ezen a weboldalon: [link] találtam meg a fogorvosom, neked is tudom ajánlani...
2013. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Én nem értem miért kell valakit paràztatni! Az hogy meg tudnak e menteni egy fogat vagy sem sok esetben a fogorvostol függ és nem a fog tényleges àllapotàtól! Egyébként pénz legyen és a többi nem szàmitt nekem elég sok fogamat kihuztàk és implantàtum van helyette én nem tömögettetem ,hogy utànna fàjjon meg úgy is elromlana előbb utóbb! Implant meg ugyan az sőt szerintem esztétikailag még jobb is mint az igazi fog volt!
2014. márc. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Egyébként a kérdésre vàlaszolva (elöző vagyok) nem vészesek a fogaid! Mai vilàgba màr nem az szàmitt hogy eredeti legyen hanem hogy jól nézzen ki! Ne légy betojva egy jó fogorvosnak ez rutin!
2014. márc. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A hátsó rágókra valószínűleg korona kell majd
2014. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!