Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1-2 hete gyökérkezelt fogam...

1-2 hete gyökérkezelt fogam van,3szor ideiglenes töméssel. Nem vérzik, nincsen benne ideg. Mondtam a dokinak, hogy nem fáj alapjáraton, de ha ráharapok 1 puha fött tésztára, már érzékeny?

Figyelt kérdés
A fogam oldaltis lyukas lett, oda is tett anyagot, és a koronán kívül betömte. úgyérzem nyomja a másik odali fogamat is ami hozzáér. Kérdésem mit tegyek? Paradontaxal mosom fogam corsodyllal öblögetek néha. Nem értem?

2013. jan. 31. 17:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
megint...virslire fájt... sík egyenes nincsen rajta rágófelület. arra gondolok hogyo lyan mélyen betömte és annyi cuccal, hogy fájni is fog. nem tudom koronát kellene rá tetetnem, de nem akarom hogy rtátegye 23000ért aztán lekeljen szedni mert fáj a fogam alatt . ezt ráragasztják vagy mi?mert nem a fogam fáj, hanem a nyomástól fáj a rágórésztöl indulva. ha a korona ragasztós dolog, akkor nem éri nyomás a felületet a fogamon ergo nem fáj. jó a logikám?
2013. febr. 7. 18:31
 12/13 A kérdező kommentje:
felhívtam a dokit... hát ez jó ha rendesen szedem a gyógyszert antibiotikumot akkor nem gyulladhat be... hát szedem :D
2013. febr. 8. 09:39
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha beszedted, és még mindig fáj, szedesd ki a gyökértömést, és tisztítsa ki újra.
2013. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!