Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkövem van, szerinted...

Fogkövem van, szerinted melyik a jobb módszer?

Figyelt kérdés

Naon félek elmenni, voltam úgy kb. 2-3 éve megszólal a nő .. nem kell félni egyátalán nem, fáj, csinálunk neked szép fogakat szilveszterre 150 cm-s 40 kg nő volt :D alig érte fel a széket:D uhh mondom, jól van csak éljem túl :DDDDd


Na amikor elkezdtem.... nem tom mivel csinálta ilyen kampós végű cucc volt bele akasztotta és lekapargatta a nő meg erőlködött többször azt hittem h elesik.... az a nyálelszívó a számba volt nem tom minek az össze nyál a nyakamba volt.. bekente vmi fossal megnéztem a tükörbe, majdnem elszédültem, főleg amikor a nyelvem oda ért ilyen hegyes volt áá fogalmam sincs, azóta KERÜLÖM nem is voltam fogorvosnál Ez mindig ilyen? vagy csak én jártam igy ??????????????????


Van más módszer , szerintetek melyik a jobb?????????

Van olyan, amelyik nem fájdalmas


Am most vissza jött,(alsó) első 4 fogacskánál


naon félek ,de attól is tönkre megy a fogam.


19 vok lassan 20 ba lépek kell fizetni érte, Tb-s orvoshoz meek de ezt sem vágom :D



ui: lehet hülyeség azt nem értem vízkőre ki tudnak találni oldószert :D de fogkőre nem :D kifejleszthetnének vmi olyat ami a fogat nem roncsolja :DDDDDD előszeretettel alkalmaznám



BOCSI HOGY SOKAT IRTAM MÁR MEGINT D:D:D előre is köccyke


2009. szept. 2. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem csak te jártál így, mert nekem pl egyáltalán nem fájt, igaz kellemetlen, de semmilyen esetben nem kellene, hogy fájjon.


a fogkő eltávolítást a tb támogatja, nem kell fizetni érte, és keress valami másik fogorvost, ha elmész hozzá tb rendelési időben, megfogja csinálni

2009. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké köcci :)
2009. szept. 3. 07:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, nekem is ő csinálta, nem kell fizetni érte, és absz nem fájt. Kicsit furcsa érzés, de nem fáj.
2009. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"a nő erőlködött"

Szerintem ő kézi fogkőszedővel távolította el a fogköved, az tényleg rossz..olyan mintha kiakarná rántani a fogad. Ma már ultrahangos depurátort (gépi fogkőszedőt) használnak, azzal egyszerű leszedni, nem érzel szinte semmit és nem kell fizetned érte.

2009. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köcce :)) megnyugodtam
2009. szept. 11. 12:40
 6/8 anonim válasza:
61%

A fogkő ellen a leghatásosabb a fogkefe,ezzel lehet megelőzni!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha nem vagy biztos a dolgodban,vegyél lepedékfestő tablettát a patikában és próbáld ki!Hidd el megéri és segít megtanítani az alapos fogmosásra,hacsak nem szeretnél színes fogakkal emberek közé menni!!!

2009. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:D am mosok mindennap fogat.. 3* 4* még fogselymet is használok ,tudom hogy kell fogatmosni... naon féltem a fogaimat ...


az orvos azt mondta h hajlamos vok rá nem tom mennyire lehetséges, vmi tuti rosszul csinálok :S na mind1 köcce a választ mkinek

2009. szept. 12. 11:11
 8/8 A kérdező kommentje:
am meg ha rosszul mosnák fogat kiskorobma lettek volna lyukas fogaim.. meg stb... lehet már fogszuvasodásom is lenne.... :D nem tom
2009. szept. 12. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!