Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A szemfog húzása fájdalmasabb...

A szemfog húzása fájdalmasabb mint egy őrlőfog vagy bölcsességfog húzása? Van bárkinek tapasztalata, milyen a szemfog húzás? Mármint könnyebb vagy nehezebb?

Figyelt kérdés
Előtte és mögötte is meg vannak a fogaim, és letört belőle egy kisebb darab, de eléggé fáj. Magánorvoshoz járok, ügyes keze van, csupán az érdekel, miben különbözik a szemfog húzása pl a bölcsesség fog húzásától. Ez az orvos szedett már ki bölcsességfogamat és őrlőt is, az abszolút nem fájt pedig véste, de mindegyik legalább egyik oldalon szabadon volt hagyva.

2013. jan. 16. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy bonyolultabb bölcsességfog-műtéttel a szemfog húzása össze sem hasonlítható.
2013. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért is kérdezem, mert azt hallottam hogy ezt legalább olyan nehéz kivenni, ha nem nehezebb mint egy bölcsességet..... Esetleg van már ebben tapasztalatod?
2013. jan. 16. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg inyfelszin alá van törve, az megnehezítheti az eltávolítást, de akkor is egy gyökerű fogrol van szó. Tény, hogy kicsit hosszabb lehet a gyökere a szomszédos fogakhoz képest, de semmi extra, nem fogod érezni a szemednél, mint ahogyan itt riogatjàk egymást a népek.

Konkrétan szemfogamat nem húztak, én rendelőben dolgozom, sok húzást láttam mar.

2013. jan. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
túl vagyok rajta :) tényleg hamar kiszedte igaz fájt picit
2013. jan. 17. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!