Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért kell kuponos foghúzás...

Miért kell kuponos foghúzás előtt konzultációra menni külön?

Figyelt kérdés

Erről a fogeltávolító kuponról kérdeznék, ahol azt írják, hogy ajánlott a foghúzás előtt konzultációra menni, hogy a részleteket megbeszéljük az orvossal. De nem értem milyen részleteket kell megbeszélni, mire gondolhatnak vajon? Mivel írták, hogy ha van kész röntgen, de akkor is előbb konzultáció javasolt, ami ingyenes. De el nem tudom képzelni milyen részleteket lehet megbeszélni egy foghúzásról és miért nem lehet egyből kihúzni:

[link]



2013. febr. 1. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy a vizsgálat célja, hogy más problémákat is felfedezzenek, és igyekeznek majd rábeszélni, elmondják majd hogy mennyire sürgős és hogy náluk csináltasd meg.
2013. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Habár én pont náluk voltam fogkőlevételen, azt dentál higénikus csinálta, nem fogorvos és ő nagyon kedves volt és alapos. Jó érzéssel jöttem el.
2013. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!