Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Általában miért bukók a...

Általában miért bukók a fogorvosok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 19:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
bukók? :D
2013. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Shai-Hulud ***** válasza:
34%
Talán bunkók akart lenni... És biztosan azért, mert írni sem tudsz, de már bunkózol másokat...
2013. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ismered az ország összes fogorvosát, hogy ezt kérdezed? Vagy volt egy rossz tapasztalatod és általánosítasz.
2013. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nekem egy haverom apukája fogorvos ő úgy fogalmazta meg nekem egyszer, hogy az első 5 évben még szerette, a második 5 évben kibírta, de mára ugyan olyan szőrnyű neki, mint nekem a sormunka, ő is ugyan abban a helységben van minden nap, és jön a "soron" a munkadarab, amiben általában kihívás sincs:)
2013. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy bunkók?
2013. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3. válaszoló, az "általában" nem általánosítás. :P
2013. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés a bunkóság!

Ne is haragudj...!

2013. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A fogorvosok nem bunkók csak az Ő szamkájukban fordul elő legnagyobb százalékban,hogy tehetetlenek.Mert az ember akkor megy amikor fáj.Ennek alapja hogy a fogbetegségek alattomosak.Ha a fogideget nem ingerli semmi éppen,akkor a fogunk szét is rohadhat nem teszünk évekig semmit.Persze ha fájm a második éjszaka után sírva kaparjuk a rendelő ajataját.Hogy ne készülne ki egy fogorvos akinek kinyitod a szádat hogy az fáj és az ínyből áll ki egy feketés -szürkés törött repedt szuvas fogmaaradvány?Neki nem az az érdeke hogy kihúzigállja a fogaidat,hanem az hogy megmentse,de ahhoz elsősorban te kellessz.Tegyük a szívünkre a kezünket mikor voltunk utoljára fogorvosnál panasz nélkül csak úgy kontrollon?Aki jár az pontosan tudja hogy a fogorvosok nem bunkók.Csak az emberek hanyagsága az Ő munkájuknak telibesz@rása lássuk be.Amikor két áttvirrasztott éjszak után megszabadít akkor Isten,egyébként meg ha 5évig nem megyek hozzá az is rendben van.A hozzáálásal van a gond és a fejekben kéne rendet rakni.


Ettől még természetesen vannak 100% hogy vannak bunkó fogorvosok,ahogy vannak bunkó mozdonyvezetők,hidegburkolók,meg postások is.Ez ilyen.

2013. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
utolsó: nekem a hátsó fogaim mind ilyen ínybe tört fekete izék, van ami már be is nőtt, mégis mikor elmentem fogorvoshoz mert az egyik első fogamat be akartam tömetni, nem bunkózott csak mondta hogy kezelni kellene őket. És persze betömte az elsőt.
2013. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az én fogorvosom vicceket szokott mesélni a kezelés közben.Az egyetlen kellemetlenség, hogy nagyon nehéz úgy röhögni, ha az orvos keze az ember szájában van.

Egyáltalán nem bunkó.

2013. febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!