Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik fogtöméseket támogatja...

Melyik fogtöméseket támogatja a TB? A gyökérkezelést is támogatja?

Figyelt kérdés
Körzetileg akihez tartozom fogorvos hozzá járok. Gyökér kezelni kellett a fogam, 3-szor tett bele gyógytömést. Mind háromszor fizettem érte nem is keveset. Most végre betömte. A végleges gyökértömésért is fizettem. Jogosan kért pénzt mindezért vagy nem??
2013. febr. 6. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a körzetim mindezt ingyen csinálta. Csak a hátsó fogakba kért fehér tömésért kellett fizetni.
2013. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nos nekem mindenért elég sokat kért, ezért a mai gyökértömésemért 9000-et csengettem ki. Eléggé sokallom, mivel utána olvasva elvileg ezeket a körzetisnek mint ingyen kellene csinálni.....nem értem nekem mért kellett fizetnem....
2013. febr. 6. 12:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Ingyen kell(ene) csinálnia. Ennyibe kerül a felénk a maszek alapon végzett kezelés (7-12 ezer). Simán lehúzott a rendes magánrendeléses árral. Keress másik fogorvost, ha teheted.
2013. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válasz....az lesz keresek mást, mert itt most nem panaszkodásképen de ez a fogam kb. 40 ezerben volt...
2013. febr. 6. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2-t idegelt-tömött és még hatot simán tömött 0 forintért.
2013. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak nehogy úgy járj, mint én. :) Ingyen volt a gyökérkezelés, de cserébe még fájdalomcsillapítót sem kaptam. Érzéstelenítő nélkül szedte ki az ideget a fogamból, azt hittem hogy ott tojom össze magam.....
2013. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól lehúzott a doki,nekem a magánrendelős gyökérkezelésem fedőtöméssel együtt került 32000-be.A korábbi sztk-s tök ingyen volt,mivel fogmegtartó kezelés.Én a helyedben megosztanám ezt az illetékes betegjogi képviselővel.
2013. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Érzéstelenítő nélkül szedte ki az ideget a fogamból, azt hittem hogy ott tojom össze magam....."

Első alkalommal köteles lett volna adni,az egy állat.Második alkalommal én se kaptam,pedig nem ártott volna még.

2013. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Betegjogi képviselőhöz fordulni nem tudom hogy tudnék-e mivel nyugtát és számlát sem kaptam semmiről...
2013. febr. 6. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!