Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr. Makai Dániel fogorvosról...

Dr. Makai Dániel fogorvosról van itt valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

#Budapest #VII. kerület #fogorvos. Makai Dániel
2013. febr. 8. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
tesom járt hozzá 2 szer volt soha töbet olykor elég rossz kedvű fazon most kifogot egy jot és árak kedvezőek, és fájdalom mentes kezeélse van....bp van ha kell .
2013. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, nem volt vele dolgom. Kiderült, hogy ügyeleten nem tömnek, csak háznak. :(

Azt meg nem engedtem.

2013. febr. 12. 20:02
 3/4 anonim válasza:
Nekem hidat csinált jó lett és húzott is és nem éreztem semmit, meg vagyok elégedve vele alaposan dolgozik.
2014. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én megvagyok vele elégedve.


Sokáig rossz fogorvoshoz jártam, aki nem tudta azt se megmondani, hogy fogínysorvadásom van,meg a fogamat kifurta azt a csatornát le se tomte csak a lyukat tomte be...


Most a Makai doktor úr ezeket hozza helyre,elég szépen. Húzott fogat is már nekem, meg se éreztem. Nem tűnt nekem sose úgy mintha rossz kedvű fazon lenne, inkább komoly de attól még normális és jól végzi a dolgát.

2020. dec. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!