Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfájás, mitől lehet?

Fogfájás, mitől lehet?

Figyelt kérdés

3 napja folyamatosan fáj a fogam. Az első nap jobb oldal az alsó és felső fogaim folyamatosan lüktettek, mintha húzná őket össze valami. Másnapra ez elmúlt, és leszűkült két fogra, a mai napra pedig már csak egy fog fájt. Tudni kell, hogy ez a fogam volt már kilyukadva, és elég érzékeny.. Az elején nagyon erősen, majd végül csak az ideg, de az is akkor, ha beszélni kezdtem..stb. Alapállapotban nem fáj.

Fogorvoshoz próbáltam menni, de csak jövőhétre kaptam időpontot. Ötlet, hogy mitől lehet?

Először az első nap a bölcsességfogra gyanakodtam, de már nem tudom, mi lehet..



2013. febr. 8. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy a fogad gyulladásban van. Talán a gyökere ment tönkre. Mivel gyulladás alatt áll (akár tályog is lehet a gyökér alatt, nekem az volt) így a fájdalom kihathat más fogakra is. Ha nagyon fáj a fogad akkor a fogorvosnak soron kívül el kell hogy lásson téged. Ha kivárod az időpontot akkor szedj fájdalomcsillapítót.
2013. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!