Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A gyökérkezelés nagyon fáj?

A gyökérkezelés nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Lesz fogszabályzóm és sajnos sok rossz fogam van és rendbe rakják az összeset. Sajnos az egyik annyira rossz hogy gyökér kezelni kell...sajnos az én lustaságomért már nagyon megbántam. A gyökérkezelés nagyon fáj?

2013. febr. 13. 14:21
 1/7 A kérdező kommentje:
De viszont a fogam nem fáj szerencsére
2013. febr. 13. 14:22
 2/7 anonim válasza:
Lehet néha kisebb nagyobb ilyen szúró érzés, de egyáltalán nem fájdalmas. Nekem már volt. Minél rosszabb a fog, annál érzékenyebbek a gyökerek, így az is lehetséges, hogy szinte semmit nem fogsz érezni.
2013. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Annál érzéktelenebbek* Bocsi elírtam=)
2013. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem 2x volt, elsore nem igazan fajt viszont masodszorra hiaba kaptam erzestelenitot mindent ereztem amit csinalt. sajnos masodszorra begyulladt az inem es ezert nyitva hagyta miutan kitagította tukkel, aztan 1het mulva mentem vissza ugyan annyi tut hasznalt a gyokerek tagitasahoz,takaritashoz. nagyon fajt pedig nem szokram nyafogni, nem felek a fogorvostol...
2013. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. febr. 13. 14:55
 6/7 A kérdező kommentje:
és a foghúzás? :/
2013. febr. 13. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítés mellett egyáltalán nem fáj, egyszer nem kértem injekciót, na úgy elég rázós volt.
2013. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!