Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik fájdalommentes kezelés...

Létezik fájdalommentes kezelés? Engem 2x megkínoztak, azóta rettegek a fogászattól.

Figyelt kérdés

2x be volt gyulladva a fogam, fe lsi volt dagadva, pedig mindig mosok fogat.. elmentem a fogászatra, de úgy megkínoztak, hogy a könnyem is kicsordult. Azóta rettegek tőle..


Mindig azt hallani, hogy a fogorvosok csodálkoznak, hogy kevesen mennek el fogászatra.. persze kevesen mennek, mert az egy kínzószék.. normális érzéstelenítő nem létezik? Nekem adtak injekciót, de csak kicsit zsibbadt a szám, semmi különös. Ugyanúgy fájt a kezelés..



2013. febr. 15. 01:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb tudomásom szerint a gyulladt részt nem fogja elzsibbasztani az injekció.


Nekem szerencsére még sosem volt rossz fogam, bár még csak 23 éves vagyok, tehát, nekem a fogorvosi kezelés a székben töltött néhány perc évente, de attól is parázok :D :D

2013. febr. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Válts fogorvost!

Előbb le kell húzni a gyulladást, vagy nem lidocain injekcióval érzésteleníteni.


Nekem egyszer szólt is a doki, hogy nem fog zsibbadni, mert nem lidocain, hanem valami erősebb.

2013. febr. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Létezik,igen szerintem. Ha jobb tapasztalatokat szeretnél, talán dr. Poncz Lajost ajánlanám, én először nála tapasztaltam azt, hogy az injekciót is be tudja úgy adni, hogy nem fáj. Sok mindent csinált már nekem, voltam gyulladt foggal is nála, és semmi nem fájt. És van még pár magándoki hasonló, de sajnos nem mindegyik ért még az injekció beadáshoz sem.
2013. febr. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Én ovis voltam mikor kihúzták a fogam GYULLADTAN! Nekem is adott szurit de szart nem ért.... én is rettegek azóta a fogorvostól, pedig már több mint 20 éve volt. Akkor anyám keresett egy másik orvost, az rendesebb volt, szerettem, de ő már nem praktizál sajnos.
2013. febr. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig én is rettegtem a fogorvostól! Egyszer engem is nagyon megkínoztak, és onnantól kezdve alig mertem elmenni! De.. felkerestem egy magánorvost, akinél semmi fájdalmat nem éreztem! Meg is lepődtem, hogy létezik ilyen? Tényleg ki kell fogni olyan orvost, aki rendesen odafigyel hogy ne fájjon! Fogszabályzó miatt vár rám két foghúzás, de egyáltalán nem félek!
2013. febr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A jó fogorvos, aki jó fájdalomcsillapítót használ, (nem lidocaint!) annál semmi fájdalom nincs. Válts dokit.
2013. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én is retegtem de amiota fogdokit kifogtam pesten ....se fájdalom sem fogorvos érzésem nincsen olyan baráti hely kis kedves lakás...csevegunk...elöte utána ...:)és forintban is király..
2013. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Lehet az volt a baj, hogy ez állami fogászat volt... ahol talán nem annyira érdekük, hogy mész-e legközelebb vagy sem, vagy én nem tudom. De komolyan félek a fogászattól, pedig 21 éves fiú vagyok .__. remélem a magánrendelőkben jobbak :)
2013. febr. 15. 13:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokkal jobbak! :) Én is 21 éves koromig féltem a fogorvostól! :)
2013. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha bp vagy adom fog dokim elérhetőségét nem fogsz csalodni. benne.
2013. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!