Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfájásra melyik a legjobb...

Fogfájásra melyik a legjobb gyógyszer?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem a Cataflam vált be, de hatása csak átmeneti.

A megoldás a fogorvos kezében van.

2013. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha nem rettegnék halálosan a fogorvostól. Panadolt szedtem 3 napig, a bölcsességfogam nő.
2013. febr. 15. 22:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát én is rettegek a fogorvostól, de attól még ő szakember.

Ezzel nem mondtam újat :)

Lehet hogy csak fel kellene vágni a bölcsesség fogad felett az ínyt. Nagyon sokszor kell ezt csinálni.

Amikor jön - időnként, mert nekem ilyen szakaszosan próbálkozik, van hogy egy hónapra elcsendesül aztán újra kezdi- én mindig a Cataflam-ot szedem, ez olyan 4 órára egész jól szünteti a fájdalmakat. Kb fél éve azért voltam fogásznál, meg röntgeneztette, mert nekem nem jól áll és tolja az előtte levőt.

2013. febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már félig kint van az összes.
2013. febr. 15. 23:07
 5/10 Miklós G. ***** válasza:

Gyógyszerérzékenység meglétének a hiányában nagyon hatásos lehet a aminophenazone (Demalgon). A Cataflam hosszú távú szedése megviccelheti a szervezeted. Mondhatni többet árt, mint használ. Nyilván túlzott alkalmazása egyik készítménynek sem hálás dolog.


Üdv!

2013. febr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Donalgin vált be, a Cataflam csak 2 órát hatott, a Donalgin 6-8 órát.
2013. febr. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan erre a problémára a Gengegel vált be. Drága, kb 3000-3500 egy kis tubus, de sokáig tart. Korábban amikor el mertem menni a fogfokihoz akkor ugyan ilyennel kente ő is be. Vény nélkül kiváltható.
2013. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Reggelre elmúlt, már az éjszaka se fájt annyira.
2013. febr. 16. 12:16
 9/10 anonim ***** válasza:
donalgin erős bogyó ismerem sajna hulye fiatal fejemmel mikor fájt a fogam a helyet elmentem volna fog dokihoz volt 2 3 at is be vettem egyszere.... tuti hat de jobb a fogorvos .cataflan erős gyuladás csökentő ,,,egyben fájdalom is.
2013. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem a Flector segit...
2013. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!