Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Eléggé lepedékes a nyelvem....

Eléggé lepedékes a nyelvem. Milyen fogkefét és fogkrémet használjak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%
Fúúúúj!!
2009. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ne eltüntetni akard,hanem az okát megszüntetni!! csak azzal érsz el jó eredményt, amúgy hiába mosod...

kevesebb édesség,egészségesebb kaják. de ennek már neten utána tudsz nézni,hogy mi okozza elsősorban.

2009. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
oké ezt betartom, de nem kell azért kiegészítésként külön megmosni vagy hagyjam ahogy van?
2009. szept. 7. 20:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Minden reggel és este mosd meg a nyelved, tökmindegy milyen fogkrémmel
2009. szept. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. szept. 8. 15:19
 6/12 anonim válasza:
Vigyazz, mert tobb mint 25 kulonfele bakterium okozhat lepedekes nyelvet (koztuk a Gonorhea is), menj el orvoshoz, az lesz a legjobb:)
2009. szept. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én Chlorhexamed-et szoktam venni, ezt ritkán kell használni fogmosás után, mert nagyon erős száj,- és torokfertőtlenítő. Gyógyszertárban a legolcsóbb.
2009. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szia! Nekem is volt már ilyen problémám, és a következő nagyon hatékony volt (orvos javasolta): sima, egyszerű étolajjal öblögetni 1 percen keresztül, és kiköpni természetesen. Kicsit furcsa, sőt kissé kellemetlen érzés, de utána vízzel kiöblítheted a szádat, és már nem érzed az olajat. Ezt naponta 2x, míg el nem múlik. Nekem nagyon hatásos volt - és természetes! Sok szerencsét! (Nekem, ha jól emlékszem valami gyulladás volt a szervezetemben, attól volt. Tényleg érdemes tudni, mitől van, nehogy komolyabb probléma álljon a háttérben.)
2009. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nahát köszönöm az újabb válaszokat. mindegyiket kifogom próbálni
2009. szept. 14. 07:51
 10/12 anonim válasza:
Szia! nekem olyan nyelvem van hogy szinte minden megmarad rajta lepedékestől. Nem rég próbáltam ki a szájvizet, az bevált 3-4 nap mulva már eltünt teljesen a lepedék a nyelvemről. Aquafresh Limpeza extrema-t használok, nekem ez bevállt.
2009. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!