Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Járt már úgy rajtam kívül...

Járt már úgy rajtam kívül valaki, hogy foghúzás előtt nem hatott az érzéstelenítő, és ennek ellenére elkezdte a fogorvos a húzást, és abba sem hagyta hiába ordítottam? Ilyen fájdalmat még életemben nem éreztem 25/L

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan jártam,csak nekem gyökérkezelésem volt.Azt hittem elájulok ,és lefordulok a székről.Az én fogdokim 5 érzéstelenítőt adott már be,egészen belenyomta a fogidegbe,de hiába.Azt mondta borzalmasan be van gyulladva,és ezért nem hat az érzéstelenítő.Nekem napokig fájt a fél fejem a beavatkozástól.
2013. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bölcsesséfogamat húzták így, magas a fájdalomküszöböm, de ömlöttek a könnyeim
2013. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! második válaszoló, hol húzták ki a bölcsességfogad? Illetve kérdező az én nővérem így járt neki is bölcsességfogat kellett kiszedni alul és az előtte lévő fogat, csak ez érzéstelenítő injekciót kapott mondta, hogy még nem zsibadt el és , hogy fáj sírt végig de nem hagyták abba a húzást egy fiatal rezidens lány volt aki végig nyafogott, hogy nagyon vérzik! nem értem, hogy engedhetik meg, hogy ilyenek dolgozzanak.. Aztán egy nappal később ugyanitt nekem is kivésték, én egy másik orvosnál voltam, és előre kértem 2 szurit, de fél óra után elkezdett nagyon fájni, mikor még mnindig nem szedte ki a fogat mondtam, hogy érzek mindent de nem hitték el, de aztán végül még 4 injekciót kaptam és aztán valahogy tuléltem..
2013. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, én is sírtam pedig előtte is húzták már ki két fogam amit meg sem éreztem.
2013. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
érdi sztk-ba szájsebészet nekem is egy fiatal szőke rezidens pi...a azóta is ott dolgozik,a másik kettőt inkább magándokinál szedettem ki, a negyediket meg kb 1,5 éve halogatom
2013. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 evelin91 ***** válasza:
100%
A bölcsességfog műtétemet én is végig sírtam, de még nem volt kinőve és vízszintesen feküdt az alsó. Nagyon megszenvedtem, de ez nem a doki hibája volt. A felső hamar kijött, azt meg sem éreztem. :) De még a másik fele visszavan..
2013. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de a bölcsességfogakat általában ki kell húzatni? Ezt csak azért kérdezem, mert kb. 3 éve nekem betömték az egyiket, de 2 hete kiesett a tömés, elég csúnyán a fogam is letört és pár nap múlva megyek fogorvoshoz. Ja, a fogam azóta már egy kissé fáj is. Eddig is féltem a fogorvostól, utálok oda menni, de most hogy a fentieket elolvastam méginkább rettegek.... Szerintetek ki fogja húzni? Vagy ilyet még be lehet tömni? Bocsi, tudom, hogy ez hülye kérdés tényleg, de úgy félek a foghúzástól. (egyszer húzták egy tök pici fogamat és majdnem elájultam)
2013. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztk-s doki valószínüleg húzást javasol ilyen bölcsesség fogra,én magándokinál tömettem be a két alsót.
2013. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
ha nem torlódnak miatta a fogaid, nem ferdén jön ki akkor nem hiszem, hogy bántani kéne. nekem kint van az összes és semmi bajuk (még)
2013. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Helo!

Megértem a problémád.2 éve kihúzták egy fogamat de az érzéstelenítő nem hatott-órákig fájt.

Ma is kihúznak egyet tehát kicsit be vagyok sz@arva,

de valahogy túlélem.

2013. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!