Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Járt már úgy rajtam kívül...

Járt már úgy rajtam kívül valaki, hogy foghúzás előtt nem hatott az érzéstelenítő, és ennek ellenére elkezdte a fogorvos a húzást, és abba sem hagyta hiába ordítottam? Ilyen fájdalmat még életemben nem éreztem 25/L

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 13:45
1 2
 11/12 ArchLord válasza:
100%
Egyszer kellett kihúzni 1 fogamat, mégpedig éjjel 2kor mentünk el vele az ügyeletre :D Körbe beadták az embereknek a szúrt, és váróban vártuk, h zsibbadjon az arcunk. Mire sorra kerültem, éreztem, h ez nem elég és kértem még1 adagot amit rendben be is adtak. Végül kihúzták, de a sz@r is meghűlt bennem, úgy féltem :S De nem fájt :D Szerencsére a fogaimmal soha nem volt gond, leszámítva ezt az egy esetet :D Mai napig sincs baj velük szerencsére. Kitartás minden foghúzás előtt állóknak! :)
2013. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Nekem két fogamat kellett kivésni mert letört belőle. Kaptam érzéstelenítőt, és ki kellett ülni, de annyi időre hogy végül kiment belőlem az egész, bementem, mondtam hogy nem jó így.. erre hogy az nem lehet, ne mondjak ilyet.. elkezdte csinálni, kalapálta meg minden.. folyt a könnyem, az asszisztens gézt beleejtette a számba..baromi jó volt az egész...utána meg megkérdezte mosolyogva az orvos, hogy ugye nem fájt csak kellemetlen volt.. ezért egy évig nem is mentem vissza, most kezdem újra a fogcsináltatást, más orvosnál. hátha itt jobb lesz :/
2013. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!