Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kérhetek állandó fogszabályzó...

Kérhetek állandó fogszabályzó helyett estit?

Figyelt kérdés
2 éve rajtam van, nagyon sokat szenvedek vele, gyűlölöm, utálom. Elérkeztem arra a pontra, hogy engem nem érdekel, megszabadulok tőle. Egyébként 2 éve van rajtam, a fogaim már teljesen normálisan állnak, csak egy pici hely van az első két fogam között, amit az állandó ide-oda húzogatással sikerült az orvosnak odacsinálni. 4-5 hónapot mondanak, de már szeretném következő alkalommal levetetni, aztán helyette egy esti fogszabályzót, hogy a kis hely is rendbejöjjön. Ígyis, úgyis azt kapnék, miután leveszik. Meg lehetne oldani? (Nem, nem bírom ki ezt a "pici" időt)

2013. febr. 21. 19:08
 1/5 anonim válasza:
Ne tedd!! az az esti fogszabi nem tudja helyettesíteni az állandót. Nekem is volt estim nem csinált semmit:// szóval ezért lesz állandóm. Ha meg mégis az esti mellett döntesz (én nem szólok bele te döntésed) akkor hord mindennap ahogy kell különben visszaállnak a fogaid és kezdheted előröl
2013. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pontosan ugyanúgy vagyok most mint te..nekem is 2 éve van fönt és már nagyon utálom!ráadásul az elején csak 1,5 évet mondtak.De nekem az is rossz hogy ahhoz képest hogy 2éve fönt van szinte semmit nem változtak a fogaim!Mondjuk nekem soha nem is voltak olyan csúnyák..na mindegy szerintem kérjed ha szeretnéd,én a következőnél megmondom hogy júniusban szedjék le nekem már mindegy hogy állnak a fogaim :)
2013. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előző, nekem is 1-1,5 évet mondtak. Csak annyi lett volna vele a meló, hogy egy kihúzott hátsó fogam után maradt helyet összehúzni, mert amúgy nem volt más baja a fogsoromnak. A fogorvos viszont hónapokon keresztül csinálta azt egymás után, hogy csak kicserélte a gumit és ennyi... A kicsi lyuk meg már több mint fél éve ott van a két első fogam között, hiába mondtam neki, hogy jó lenne ha kezdene vele végre valamit.. Remélem minél hamarabb kiveszik ezt a kínzóeszközt a számból :(
2013. febr. 25. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
az esti kényelmetlenebb sokkal mint az állandó, és folyton hányingerem van... nekem is állandó utáni.
2013. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
levették?
2013. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!