Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hátsó fogam közepe teljesen...

Hátsó fogam közepe teljesen "kitört", egyik napról a másikra. Azóta nagyon rossz a szájízem, borzasztó a leheletem is, sőt mintha folyna belőle valami. Vajon húzni fogják?

Figyelt kérdés
3 nap múlva megyek orvoshoz, akkora tudott időpontot adni, de semmit nem mondott, azt mondta látnia kell. Nem fáj folyamatosan, ritkán belanyilal. Erősen elszuvasodott volna? Valaki járt már így?
2013. febr. 27. 19:35
 1/1 Maximos válasza:

Szia!

Ugyan ez történt velem is...

én sokáig vártam vele mire elmentem dokihoz, előbb belül az elszuvasodott részt "kitisztították" (sajnos kívül nem látszott amíg be nem szakadt), majd gyógytömés -közben gyökérkezelés-, végén pedig egy inlay lett befejezésként beletéve, mert sajnos le is tört a 4 "pukli" egyike. Amúgy simán tömik kitisztítás után ha nem fáj, de ha belenyilal, akkor lehet hogy gyökérkezelés lesz belőle. Csak röntgen után tudja megállapítani hogy mit csináljon vele. A "Királydent"-et nagyon tudom ajánlani, nekem ott hozták rendbe. Remélem segítettem ezzel!

2013. febr. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!