Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ilyenkor milyen fogszabályozás...

Ilyenkor milyen fogszabályozás lehetséges?

Figyelt kérdés

Felül az első négy fogam között pár mm-es rés van. egyébként nagyon szépen egymás mellé nőtt a többi, azzal nincs gondom. De még mélyharapásom is van. A fogszabályozás nagyon drága és megyek is kérdezősködni, de előtte gondoltam tapasztalatokat gyűjtök.


Ilyenkor muszáj a rögzített állandó vagy elég az éjszakai is?


2013. febr. 28. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ hány éves vagy! Nekem is van mélyharapásom, hétfőn fogom megkapni a rögzített fogszabit! Mivel 22 éves vagyok nálam fel sem merült, hogy elég lenne-e a az éjszakai!
2013. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 21 éves vagyok :) Mennyibe került így összesen?
2013. márc. 1. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
150 ezer /ív! És havi 6 ezer lesz az aktiválás!
2013. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy nem lesz olcsó..:D Bár nem mondanám olyan hű de drágának. Amugy rájöttem, hogy mért van mélyharapásom. Az jobb alsó hatost és a bal alsó hetest már kihúzták és így "elcsúszott a fogam, szóval, ha azokat pótolnám már nem lenne gond.


Köszi a válaszod! :) Amugy melyik városban vagy hol csináltattad? Esetleg Szeged?

2013. márc. 2. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!