Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mért utálják a cigányokat? én...

Mért utálják a cigányokat? én is cigány vagyok nem barna a bőröm, a szüleim mindent megvesznek nekem nem vagyok szegények se de látom hogy a suliban a tanárok nem úgy néznek rám mint egy magyarra? Miért van ez?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 22:36
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
78%

Rossz a híretek, köszönhetően a cigányok 90%-ának, akik nem hajlandóak dolgozni, segélyből élnek más pénzén, lopnak, csalnak, rabolnak és gyilkolnak pár száz forintért akár.


Na ezért.

2013. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hát..ja.
2013. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy valakit miért a származása alapján ítélnek meg. Én félig vagyok cigány, és igen, én is sokszor érzem az ellenszenvet, holott tanult vagyok, tiszta, a családom is teljesen normális, dolgozom... Senkinek nem ártottam soha, és mégis.
2013. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Tudom, de rosszul esik mert én se meg a családom se olyanok mint a többi..
2013. márc. 2. 23:12
 5/27 anonim ***** válasza:
29%
A cigányok 1%-a képes az együttélésre, ez sajnos tény. Egyébiránt az első válaszoló jól összefoglalta a problémát. Minden hónapra jut most már egy olyan brutális gyilkosság, ahol a cigányok a tettesek...
2013. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem volt 2 cigány osztálytársam, egy lány és egy fiú. Soha nem érte őket semmiféle hátrányos megkülönböztetés, jó tanulók voltak. De nem elit gimibe jártam.


Olyannyira beleolvadtak az osztályba, hogy pár "menőbb" osztálytársam minden további nélkül cigányozott, meg szidta a cigányokat, fel sem tűnt nekik hogy a legjobb haverja is cigány.

2013. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Az előítélet a túlélés érdekében van nekünk embereknek, azonban sokan ezen nem tudnak tullépni. Aztán meg a törvénykezés is hozzájárul a piti bűnözéshez, és megintcsak sokan nem képesek feldolgozni, hogy mint nép(országnépe=mindenki), mi ezt hagyjuk...
2013. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

"én se meg a családom se olyanok mint a többi.."

Mint a többi. Te normális vagy. Nem vagy olyan mint a többi. Látod? Még te is elítéled 'a többit'

2013. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

sajna ilyen családoknak mint tiéd ha igaz amit érsz meg ahogy mondjátok van vajdátok....kellene észre tériteni azokat akik agyatlanok...tudod rátok az állam nem hat se észel se anélkul...ezért kellene ti vajdátok intéze keményen a cigányok sorsait ....mutasa meg ő a goré nektek nem az állam.

........................miért utáljuk a cigányokat .....

buta egy faj, loptok csaltok hazudtok , sosem dolgoztatok, menekultok világá ahol szartok hugytok majd kidobnak jösztök haza és ekkor van há elveték házamat a tanács a jenő:)

veritek kiraboljátok azt aki már szinte éppen hogy menni bir..egyedul 20 40 kis ezer ft -ből.

bőrtőn 90% cigány ami nektek szinte velnesz kirándulás !

igazábol törvény kellene rátok 1 buncselekmény kicsi gond felfugesztet ---nagy gond börtön - nem dolgoztok köz munka --vagy ha az sem kell akkor börtön régi nevén aki ismerte még kmk....munka !

2013. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
Számomra a cigány az mindig is cigány marad. Van cigány ismerősöm, rendes, normális, dolgozik de meg van benne akkor is az az alattomosság ami a cigányokban meg van. Vannak egyszerűen tipikus jellemvonásai, amik a cigányokat jellemzi. Visszatérve az első mondatomra, a cigány az mindig is cigány marad és mindig tartani fogom a 2 lépést távolságot, soha nem fogok megbízni bennük. Akármilyen dolgos, segítőkész stb.stb.
2013. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!